Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde sunt musulmancele mele?


Recommended Posts

In shaa ALLAH, eu va astept, pe toate de acum...asa ca...grabiti-va!!!.Noi, Al hamdu ALLAH suntem bine, zilnic la program [:-)))][:-)))][:-)))]spalat, mancat, parc, jucarii, somn apoi iar si iar de la capat, cand ma asez si eu seara si-mi zic:"gata, bine ca a adormit" nu trec 30 min. si pac, o voce:"mamai,tai hon".Dar asta e ca suntem mici, pe partea cealalta de-abia asteapta sa nu-l mai bat la cap si sa-l las la pc cat e ziua de lunga...asta e cu copiii,in rest toate bune. Va imbratisez cu drag si va doresc numai bine! "ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU" maryam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele frumoasele .In primul rind bine ai venit Laura Maryam eu nu stiu cind o sa aterizez in Romania ,dar la anul nu prea cred,dar mi-ar face mare placere sa va cunosc.O sa va dau un semn cind vin pe pamintul natal[:D] Dodo slabe sperante cu pitica mea ca parca se trezeste si mai mult .Sau poate vrea sa-mi arate ca e domnisoara la un anisor pe care -l va implini in curind[:D]hai ca nu spui ca sa nu ma lauz.[8D] Va invitam in ziua cu pricina la tortulet ,pe care pitica nu-l va papa ca mami pune si ciocolata .Sint inca capiata mai ales ca vazui si niscaiva bubite mici pe piciorusele piticei si nu stiu sa nu fie vreo rujeola ,rubeola?[bang]Azi dimineata le-am detectat.O fi posibil sa iasa fiind inca asa de mica?Hai veniti aici cu pareri. Hannen cit sint de cascata nici nu observai ca ai ajuns deja in Egypt.Iti zic Hamdullah a saleme,desi cu intirziere.Fara sa vreau am aruncat un ochi si vad ca schimbasi steagul ,direct am inteles ca ai parasit Japonica.Cum ai regasit Egyptul?E fain? Cum e cu caldurile?Aici numai vara nu e. Pai cum asa Dodo e iarna la voi ca nu pricepui[:D]ca aici e vara asa mai ploioasa si ziua e lunga.Umblam de bezmetici pe afara . va pupicim dulce laura hai nu te ascunde si vino aici la povesti. CIt despre timp ,parca nu am timp ptr mine.Ieri asta mica m-a tinut pina la 1 noaptea de garda.[:D]Dormise pe la 12 si deodata un tunet o pusa in picioare si mai dormi daca mai poti.[bang] Va pupam cu drag .Catan si trupa de piticei. http://community.webshots.com/user/catya106
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa-ti zic ca poate de la caldura are bubite, dar apoi am vazut ca nu e cazul...asa ca pana sa te ingrijorezi de-a binelea, ia vezi sa nu fie de la mancare, poate nu i-a priit ceva, sau poate , cine stie, sa n-o fi piscat ceva...acum , stii cum e, pot fi o multime de cauze, iar unele situatii sunt aparent nejustificate, uite a fost o perioada cand ysra avea un fel de iritatie, nici acum nu stiu de la ce, cineva mi-a spus ca de la detergentul de rufe(cine stie, poate ca da!), asa ca o perioada i-am luat special pentru copii.Acum are ceva pe brate, aproape de umeri, i-am dat cu ceva, dar nu trece in ruptul capului, dar aici e si cald, iar ea transpira mult.Asa ca nu te ingrijora, exista la farmacii unguente care pot fi recomandate si fara prescriptia medicului, poate gasesti ceva.In shaa ALLAH sa nu fie nimic grav...asa e cu pitcii, nu scapi de una ca dai de alta. "ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU" maryam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele mele frumoase,va pup dulce pe toate.Laura AHLA WA SAHLA BIKI Laura noi suntem din Cairo.Sotul tau de unde este? Fetele multumesc de urari,aici e cald si bine[:D](va dati seama ce calduri)Dodo,cumnata-mea zice ca nu mai sunt piramidele prin zona,le fura careva[:D] Maryam pe mine sa ma astepti ca "viu" fuga,fuga.Peste vreo 2-3 saptamani INSHA ALLAH. Abia ieri am iesit din casa,sosita de luni,dorm de sparg,am zis ca nu sunt normala la cap.Am fostla dr.dar din pacate era plecat de la casbinet(vreo urgenta)asa ca astazi mergem iar.Am niste meciuri de fotbal de numa ,numa... Si inca ceva,eu stau numa cu gindul la mincare ,cred ca ajung cit un bslon daca o tin in ritmul asta. Uite acum este ATHAN ASR,ma duc ...va pup dulce pe toate,multa sanatate si voua si piticutei tale,Catan. Nicole[gravi]&Amira[copil] http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Srumina de gindurile frumoase fetele,ieri am fost la dr ,ca intrasem in panica cu bubitele alea.Mi-a zis ca este de la un virus.A fost ea racita si dupa i-au aparut bubitele[bang],dar acum parca s-au mai dus. Aterizare lina Hannen si Laura la Romanika.Si intilneala placuta[:D] Maryam eu crezusem la inceput ca e vreo rubeola,dar inclinasem sa cred si ca ar fi d ela caldura.I-am dat piersica (dar fara coaja cu banana si biscuiti)>O fi de la ea?Ca mama are alergie la piersici mai sti?Va pupicim dulce .Fetili vreau si eu sa pui culoaresi sa maresc scrisul si nu ma descurc deloc.[bang]Hai ajutati un biet sarman[:D]>pupicei cu lipici. http://community.webshots.com/user/catya106
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[disco]Inseamna ca incepem sa ne adunam, vine si hannen cam tot pe-atunci, iar pe [dual]dodo si catan le aducem fortat [bruta][cool]la o adica, plus ca poate mai sunt si alte fete, [;)]sunt sigura,asa ca [ispita]HAIIIIIIIIIIIIIIIIII!!![olala][flo][pup][hia]
quote:
[i]Originally posted by lauraomar

Hannen<sotzul meu este din sud ,din Beni-Suef ,saidi. Maryam <si eu voi ajunge in Ro. pe 18 iulie ,pentru 2-3 saptamâni.
"ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU" maryam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SUS IN FORMAT GASESTI SIZE, COLOR, TOT CE VREI...CEL PUTIN ASA E LA MINE...BAFTA!
quote:
Originally posted by Catan
Srumina de gindurile frumoase fetele,ieri am fost la dr ,ca intrasem in panica cu bubitele alea.Mi-a zis ca este de la un virus.A fost ea racita si dupa i-au aparut bubitele[bang],dar acum parca s-au mai dus. Aterizare lina Hannen si Laura la Romanika.Si intilneala placuta[:D] Maryam eu crezusem la inceput ca e vreo rubeola,dar inclinasem sa cred si ca ar fi d ela caldura.I-am dat piersica (dar fara coaja cu banana si biscuiti)>O fi de la ea?Ca mama are alergie la piersici mai sti?Va pupicim dulce .Fetili vreau si eu sa pui culoaresi sa maresc scrisul si nu ma descurc deloc.[bang]Hai ajutati un biet sarman[:D]>pupicei cu lipici. http://community.webshots.com/user/catya106
"ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU" maryam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maryam[:D][:D]Hai sa te vad cum ne aduci "fortzat". Incepe sa maninci spanac cu ghiotura, ca Popeye, ca-ti vor trebui muschi, nu gluma..[:D]. Dar e de retinut ideea! Catan ziceai ca nu stii cum e aia ca aici e iarna..simplu, anotimpurile sint "pe invers", cind in Europa e vara aici e iarna, cind e primavara, aici e toamna. Dar, spre deosebire de Europa si de voi, aici iarna inseamna 12-14 grade ziua si 5-8 grade noaptea, la munte e mai frig, iarna uneori e zapada, ca anul asta, sa-si faca si skiorii damblalele si comerciantii de echipamente sportiva vinzarile. Pt. amatorii de zapada e cam greu, ca trebuie sa mearga special la muntii care sint mai inalti-Mt. Buller aici si Mt. Thredbo in NSW sau in NZ, ceea ce inseamna citeva ore de condus cu masina, dar te pui cu te-ncurci?[:D] Mie una nu mi se-ntimpla sa duc dorul zapezii, de-aia nici n-o caut, sic! Prefer caldura!! In schimb aici iarna ploua mai mult (sau ar trebui, cel putin) si bate vintul, ceea ce face sa para mai frig decit este in realitate. Hai ca m-am intins ca o placinta..Asteptam pe Hannen sa ne spuna daca tot asa mai claxoneaza lumea pe-acolo pe la ea, ca pe mine m-a chiaunit sportul asta al lor, cind am fost in Egipt, n-am auzit niciodata atita zgomot provocat de claxoane ca la ei[bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodo ma palii unde doare cel mai tare[:D]Claxonatul asta ma dispera,sau ma lasa inima,din doo una. Aseara am fost cu a mea cumnatica la spital(la munca la ea)Am zis ca fac stop cardiac.Nu doar claxonatul ,dar si stilul de condus ,fratilor eu mor...Daca ma pui la volan aici ,ma gasesti peste doua zile in acelasi loc.[:D][:D] Maryam sper sa venim mai repede de 18.Va pup[pup] Nicole[gravi]&Amira[copil] http://community.webshots.com/user/nicoleamira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...