Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Urgent...cum putem trimite lui Cristi...


Recommended Posts

Vreau sa-i fac o surpriza, este vorba de o carticica, chiar despre el, cred ca-l va bucura enorm , dar am nevoie de niste date, de nastere, ce-i place, ceva , informatii despre el... Eu i-am facut lui dody asa ceva si desi avea 8 ani s-a bucurat foarte mult. Sper sa-i aduca o bucurie micuta in suflet. Iar voua va multumesc si astept sa-mi spuneti cate ceva despre el. Va multumesc mult, mult. "ZAMBESTE, MAINE VA FI MAI RAU" maryam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Cristi este nascut pe 14 martie 2001, este un baietel blond superb, ii place iaurtul, bobo (bomboane, ciocolata), i-a placut mult cu avionul, ii plac telefoanele mobile, carora le zice "ALO", fetele[:D] : Dodo - doctorita, asistentele : Marieta, Miha, Andreea, Ficutza, Carmen, Gabi, Lili, Dora, Adenina, Cara - catelusa Adelinei, care este mica si neagra, Miau-Miau - pisica Adelinei, gri. Numai bine, Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi, adica eu si sotul meu, vrem sa ii facem o surpriza lui Cristi. Avem un magazin virtual unde de maine vom comercializa niste papusi din textile deosebit de frumoase, iar unele dintre ele intruchipeaza niste ingerasi. Asa ca vrem sa ii trimitem lui Cristi un ingeras pazitor care sa il apere de rele si sa il ajute sa se faca bine. Povestea lui a impresionat foarte multa lume. Am vazut ca exista si pagina web www.pentrucristi.ro Sa ii dea Dumnezeu multa sanatate! Mama Raluca, baiat Alex si bebita mica Ioana http://community.webshots.com/user/craluca100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...