Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce fel de oameni??!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cateaua si acum tot acolo e..nu au luat-o nici macar cei de la salubritate..si asta de sambata... Iar cateii...nu stiu....cred ca au murit..ori cineva i-a luat si ori i-a aruncat la container..ori i-a luat acasa..fapt este ca sub balconul respectiv nu mai este nimik...decat haina aceea in care stateau ei infofoliti..goala! Nu am aflat deocamdata de ei nimik..dar tare mi-e teama ca i-a luat si i-a aruncat la gunoi... OFFFF...ma simt marsava si murdara ca fac parte din regnul acesta al oaenilor..care au adus atata suferinta ietilor pui..care inainte de a vedea ce inseamna vita..au si disparut..si erau asa grasuti.jucausi si frumosi..ma simt de parca as avea eu insami un mort in famile... Nu exista in Galati nici un fel de adapost al cateilor..nici unul... Si intr-adevar este o practica in orasul asta nenorocit de a otravi cateii.......offf..numai la mine aici cate cazuri au fost..cica nevasta astuia care ii otraveste aduce de la spitalul unde lucreaza strignina..sau asa ceva..care ii paralizeaza si cica e moarte crunta....[bang][bang][bang] KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt alaturi de tine si-ti inteleg suferinta foarte bine! Stiu insa ca Dumnezeu ne vede pe toti si ne judeca dupa masura faptelor noastre! Sa fii sigura ca cei care incalca porunca "sa nu ucizi" nu vor ramine nepedepsiti... Imi pare ca nu i-am putut ajuta pe catelusi, dar gindeste-te ca, daca au murit, macar acum sunt impreuna cu mama lor... Cit despre metoda otravirii cainilor in Galati, scrie povestea revistei Formula AS. pe site-ul www.formula-as.ro, ai si adresa lor de mail. Poate se sesizeaza autoritatile... "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...