Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici din Constanta (3)


Recommended Posts

Fetelor, dati-mi si mie idei unde as putea sa gasesc carucioare sport. Graco de la Selgros mi-a placut, dar parca as vrea unul care se face mai mic (gen umbrela sau asa ceva). Nu prea stiu de unde sa incep cautarile. Pe de o parte as vrea de firma, pe de alta parte nu vreau sa dau o avere pe el, avand in vedere ca este al doilea. Multumesc. Cornelia http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 173
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, Cornelia,Graco poate il folosesti si la urmatorul,sau sora,cumnata.Noi asa o sa facem.Daca vrei unul ieftin ,stil umbrela gasesti la Doraly,dar s-ar putea sa trebuiasca sa-l cumperi si pe-al treilea.Ca noi![:D] De maine se urateste vremea.[bang] [pup] July
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele, Noi ne pregatim de botez (sambata) si am niste emotii de parca merg la examen. O sa revin daca am timp cu amanunte luni, pana atunci pupici la toata lumea si un weekend placut (stiu azi este doar miercuri). Layla si Daniel Alexandru 12 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Layla spor la pregatirile pt. botez! Petrecere frumoasa! Pupici pt. viitorul crestin! July, cand ma hotarasem pt. Graco, am vazut ca pretul lui a crescut cu aproape 1 mil (3.600.000), asa c amai caut. Da, Crixia, ai dreptate, la Selgros se poate intra cu bb-i. Sper sa revin mai tarziu. Va pup, Cornelia http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Layla, felicitari si pupici lui Daniel Alexandru!!!!! o sa iasa bine, o sa vezi!!! unde o sa fie botezul? voi ce mai faceti dragutzelor constantence? hai ca azi e zi mare si nu va ploua....stiu eu!! os a fie tot asa frumos si senin si caldutza (hai, nu cald, sa nu se supere CRixia!!) [pup] si o zi minunata azi va doresc!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa traiti! Dar ce harnice ati fost azi! Layla, si noi tot la trei luni ne-am crestinat si cu aceleasi emotii. Dupa biserica am fost la restaurant cu nasii, dar am stat ca pe ghimpi, era prima oara cind plecam de linga copilas si am sunat acasa din juma in juma de ora. Totul a fost OK pina la urma, am facut o gramada de poze, care sunt si preferatele Alisiei acum (in fiecare zi rasfoieste albumul si mai descopera cite un detaliu nou). FEtelor, voi cum va pacaliti piticii sa faca baie? Pina acum aveam probleme doar cu capul, dar de la o vreme - probabil ca anticipeaza momentul - nu mai vrea sa se bage deloc in cada. Aseara am bagat-o imbracata si ne-am jucat o vreme in lighean, cu alte jucarii decit clasicele ratuste, care ii aminteau de baie. N-am reusit mare lucru, pina la urma tot in racnete am spalat-o, vecinii mei isi inchipuie probabil ca o torturez, asa de tare urla. Ma streseaza grozav chestia asta, nu mai stiu ce sa inventez. Hai, veniti cu idei! mami & alisia (18 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AHA! AM GASIT.........DESPRE BAIA COPILULUI.... In cazul in care nu mai vrea nici cu jucarii, nici imbracat,nii samponat, se poate incerca cu scaunul de baie sau colacul in care bebicii pot fi asezati ca intr-un premergator....se umple cada pe trei sferturi...si il lasati sa innoate in voie si sa se joace, apoi incepeti usor cu spalatul.....transformati baia intr-o joaca. ALINA BB23 - 10 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oooo, nu se poate! fetelor va scrisesem un pomelnic si s-a dus pe apa sambetei. Vai, vai ce ma oftic! Ce sa mai fac acum?! Va spun BUNA ZIUA si LA REVEDERE! ca se duse timpul acordat forumului. V-am citit si va scrisesem si eu ceva, dar poate data viitoare refac tot. Nu promit, doar incerc. Pupici! CriXia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...