Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 173
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Liz, depinde unde face ecografia Alina, ptr ca la virsta asta mica a sarcinii ii face eco cu sonda intravaginala, care e mult mai buna acum...se vede fff bine. si se vede cum se misca Alina...pe mine ma distra la prima inregistrare (la 9 saptamini) cum isi freca piciorusele intre ele ca un nou-nascut.....e de coma!! Liz ai grija cu virusul....si eu ma feresc de el, se pare ca deocamdata s-a cam captusit barbatu-meu. Layla, cum a fost la botez????? vrem pozeeeeee!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, depinde de ecograf si ce "periferice" are atasate. doctorita ema are atasat vcr si pina acum am 3 filmuletze cu ghindu. altele au posibilitatea de poza, samd. daca incerci tu sa filmezi (ma rog, al tau sot ca ptr tine o sa fie mai greu....[:D]) sau sa faci poze de pe ecran din pacate nu iese nimic. asa ca intereseaza-te din timp. eu la inceput m-am bosumflat cind am aflat ca nu pot avea poze cu ghindu' dar film e super!!!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doctorita Ema????o adresa?nr tel? altceva? Si filmuletele pe ce anume sunt?Trebuie sa duc eu ceva? Vreo caseta? Scuzati-ma dar acum incerc sa culeg cat mai multe informatii, mai multe poze si filmulete... ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!. Alina, important e ca bb e bine. Mie dr. mi-a dat o poza (parca pe la 14 sapt) si am inregistrat-o pe caseta la Olimp, la Bucuresti. Roxana, ce bine ca doctora ta are vcr. Eu nu am avut curaj sa-l intreb pe Lutescu de caseta (poza mi-a dat-o din proprie initiativa). Lizuca, multa sanatate! Azi am fata in oras (am adus-o la o matusa, pt. ca mama face curatenie) si abia astept sa ajung la ea. pacat ca nu e prea frumos afara. Poate iesim in parc. Zilele urmatoare nu stiu daca o sa am timp sa va scriu, dar o sa citesc. Aveti grija de bb-i si de burtici! Va pup, Cornelia http://community.webshots.com/user/cornelianis
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjour fetelor ! WE trecut si acum 2 WE am fost plecata la Bucuresti, Cornelia si Oana sa stiti ca imi pare tare rau ca nu m-am putut intalni cu voi. Bine ca v-ati vazut macar voi, n-o sa mai lipsesc de la urmatoarea intalnire, promit ! Sunt f. obosita, sunt in mutari cu biroul la serviciu, astazi e prima zi in noul birou care e de 3 ori mai mare ca cel vechi si mult mai luminos. Vlad e bine, face progrese cu lb. engleza. Acum ca s-a marit ziua o sa stam pana mai tarziu in parc. Va pup pe toate ! Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...