Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Constanta (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 173
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pai se poate, duduci? La ora asta, nici una n-a scos capul? Hai, ca azi se anunta o zi frumoasa! Fetelor, cind va intilniti voi in parc? Am veni si noi, daca ora s-ar potrivi cu programul nostru de plimbarici. Sa fim sanatosi si voiosi! mami & alisia (18 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa traiti eu la ordine dar nu a mers DC-ul de dimineatza. neatza si de la noi, ghindu tine cu tot dinadinsul sa zica si el neatza, da din aripi intr-o veselie de ieri incoace, e tare vesel. e bine ca azi e senin si sper ca nu va mai fi asa rece ca ieri...aoleu ce frigutz se lasase pe searaaaa...yuck, yuck. Alina, sper ca te-a lasat capul...mie mi-a trecut pe la 3 ieri. pupici si o zi buna!!! Rox
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!! URA!!!Mi-a trecut durerea de cap....dar ma doare putin mijlocul.... Voi ce mai faceti?????? RoxanaZ, deci daca ma duc cu caseta la ecograf, o sa-l pot vedea pe bebe si acasa????URA!!!!! ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina mama depinde la CE ecograf te duci, ce vorbeam eu ieri? da un telefon acolo unde ti-ai facut programarea si intreaba, unii au imprimanta si iti dau poza, altii vcr si inregistreaza. in orice caz in ambele cazuri costa in plus si trebuie sa mentionezi ca vrei asa ceva, sa vorebsti cu dcotorul in timpul procedurii sau inainte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxi la Bucuresti n-am avut timp de shopping ca am o gramada de rude si prieteni care cand aud ca vin la Bucuresti deja imi fac programul dinainte. Am fost in vizite , toate foarte placute, mi-am revazut prietenii si prietenele si am tinut-o tot intr-o petrecere. Am fost in multe baruri, pub-uri , cluburi si alte locuri de pierzanie dintr-astea... (Irish Pub, Yellow Pub, Edgar's Pub, Music Club, KFC, Nescafe, Nova Brasilia-in Dorobanti, Phileas Fogg-la Mall, etc.) Singurele cumparaturi pe care le-am facut au fost din Unirea de la Andy si Z (magazine cu hainutze ptr. copii) de unde i-am luat lui Vlad un tricou si nepotelului meu 2 body-uri (superbe, cu maneca lunga si imprimeu cauciucat), plus cutii de bomboane si dulciuri. Voi pe unde iesiti prin Constanta ? Noua ne place la Oscar Cafe (pentru dans si muzica), la Irish Pub (pentru coctailuri), la Les Marins si Marco Polo (pentru mancare). Lizuca, noi iesim in Tabacarie, cam de la 18.30 la 20.00. Pana la 18.00 Vlad doarme somnul de dupa-amiaza (de la 3 la 6 dupa amiaza). Daca veniti cu piticeii prin parcul "nostru" dati-mi un tel. Mobilul meu este 0721097112. Pupici ! Laura - mama lui Vlad http://community.webshots.com/user/vladut111
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Liz, asa fac si eu la bucuresti....ori trebuie sa mergem 4 zile si in alea 4 zile am intilnirile programate mai ceva ca la job, iar de shopping....printre picaturi. tocmai mai uitam la carrefour ca au niste promotii la chestii de bebei de mor, imi vine sa plec acum!!!! de iesit in cta...la irish, iar de cind si-au schimbat bucatarul m-au dat pe spate de tot, la crazy (e singurul loc in care au caffe latte)....la fattoria, .....la marco polo vrem sa mergem si noi ca toata lumea lauda mincarea. cam astea sunt...."de pierzanie", vorba ta. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hihihihi, Alina nu am de ce sa te scuz puiule....dar nu ai zis unde faci pina la urma ecografia. hai, lumineaza-ma. iar de iesit...stai tu linsitita ca asa eram si eu (si inca sunt) la 10 maxim sunt la nani....si pic de somn altfel. iar in primul trimestru eram si la 8.30 in pat, eram darimata non-stop, dormeam pe mine. las' ca trece.... la noi iesirile inseamna la o masa cu pretenii, la o cafea sau o bere....(nu mai multe ca eu mor de poftaaaaaa!!!!!![alcool]) si pina in 11....hai, maxim 12, ca altfel se culca copiii pe masa.[xx(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multam....esti draguta...Eu inca nu am reusit sa merg la ECO pt sotul meu nu afost liber pana acum... Pai da' nu mi s-a recomandat mie aici, Dr Dascalu Georgeta de la PROVITA? Aveti si alte propuneri? Sunt deschisa la orice este bun..in materie bineinteles.... ALINA BB23 - 11 sapt.-Constanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...