Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Varsat de vant


Recommended Posts

quote:
Originally posted by slakje
nu cred ca varicela e o boala despre care sa nu-ti mai amintesti. daca ai fi facut-o la sigur ca mama ta nu ar fi uitat.sau 99%. te du la medic sa vezi ce si cum.
Nu este deloc asa. Eu la minunata varsta de 20 de ani am facut varicela. Am luat-o de la sotul meu care a luat-o de la Abramburica. [:D] Nici soacra mea nu isi aducea aminte daca Mihai a facut varicela in copilarie, iar cand medicul lui m-a intrebat pe mine daca am facut-o si daca nu sa ma mut pentru doua saptamani la mama, nici eu si nici mama nu stiam daca am facut-o sau nu. Deci nu este o regula sa stii suta la suta, decat daca iti faci analiza. Ca sa nu va las asa cu povestea neterminata, am luat atunci hotararea sa nu ma mut nicaieri pentru ca daca am facut-o nu este nici o problema iar daca nu poate ar fi timpul! [:D] Mi-am facut niste poze atunci... [:-)))] Acum rad dar atunci plangeam cu lacrimi de crocodil asa de tare ma mancau nenorocitele de bube! Doxi si Albinutza, dati-ne de veste cum au iesit analizele. Mel, iti tin pumnii sa fie bine. [pup] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 3 weeks later...
'Neata, eu trebuie sa merg peste 2 saptamani sa repet analiza. Intre timp mi-au iesit diverse chestii pe fata de zici ca sunt la pubertate dar medicul mi-a zis ca sunt doar cosuri (desi arata nasol), nici o legatura cu varsatul de vant... Sanatate tuturor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...