Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Actiunea Calendar DC 2005


Recommended Posts

  • Administrators
dragii nostri - organizam o preselectie de poze pentru Calendarul DC 2005. Atentie aceastea sunt conditiile pentru ca pozele sa intre in competitie. - rezolutie de calitatea a pozei (cel putin 300 dpi) - poze de dimensiune mijlocie (adica nu foarte mici) - poze luminoase si vesele - decoruri, situatii si atitudini deosebite (si chiar traznite) Se primesc poze cu gravidute, copii, nasteri, peisaje speciale. adresa la care se accepta pozele: calendar@desprecopii.com selectia finala se va face in final prin votare. important de stiut: acesta nu este un concurs de frumusete ci de arta fotografica. [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumesc, DC, insa eu nu stiu cum se trimit pozele, am dat clic pe link si mi-a aparut o fereastra de la Outlook Expres, nu stiu cum sa procedez mai departe... Multumesc [img]http://imagecache2.allposters.com/images/FRL/F101703_a.jpg[/img]Irina si Sofia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ira
Multumesc, DC, insa eu nu stiu cum se trimit pozele, am dat clic pe link si mi-a aparut o fereastra de la Outlook Expres, nu stiu cum sa procedez mai departe... Multumesc [img]http://imagecache2.allposters.com/images/FRL/F101703_a.jpg[/img]Irina si Sofia
ti-a aparut fereastra in care tb sa scrii mesajul, ataseaza fisierul cu fotografia la el si trimite-l. Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa intreb, dreptul de autor asupra pozelor cui ii ramane? Se aplica la fel ca si cu mesajele de pe forum, raman in proprietatea DC si pot fi folosite oricand? As trimite si eu, mai ales ca sunt pasionata de arta fotografica, dar ma intereseaza aspectul acesta. Multumesc Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
da Alina. Este exact ca la orice revista sau ziar. Odata ce trimiti ceva iti dai acordul asupra copyright-ului. El intra in posesia Desprecopii.com dar - evident - ramai si tu proprietar. [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...