Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cine este persoana din spatele nick-ului?


Recommended Posts

eu.... n-am sa-mi dezvalui numele pt ca poate nici nu conteaza. sunt o persoana vesela, care are nevoie continua de dovezi de afectiune (nu materiale) din partea iubitului, a familiei, a prietenilor. tin sa cred ca treiesc prin ei si pt ei. am nevoie ca cei din jurul meu sa fie fericiti ca sa fiu si eu. desi sunt ortodoxa cred ca fiecare om s-a nascut cu un scop in viata, ca fiecare are o misiune din momentul in care spiritul a coborat in corpul lui. asta inseamna ca pe tot parcursul vietii suntem supusi unor incercari pe care trebuie sa le trecem cu brio. dar cu asta.. poate la alt subiect.... am nevoie de libertate, in toate felurile ei. sufar cand vad pe strada oameni necajiti, cersind. caut perfectiunea desi stiu ca ea nu exista. traiesc mult in trecut, stau mult si ma gandesc la persoane care nu le mai am langa mine... nu am ajuns sa fac facultate pt ca am calatorit f mult. poate in viitor. totusi am reusit sa invat 4 limbi staine, acum o invat pe a 5-a..[:D]...si n-am de gand sa ma opresc aici... si dupa cum am spus imi place sa calatoresc.. imi place sa ies intotdeauna invingatoare. asta cel putin in discutiile (contradictorii) cu ceilalti. nu provoc niciodata o discutie pe care n-o pot sustine continuu.. intotdeauna despic firul in 10 si analizez problema pe toate partile.. trebuia sa ma fac avocat.. am incercat sa fac totul pe propriile mele picioare si am reusit...am renuntat la tot pt a-mi urma iubirea.. imi place ca lumea sa ma admire (si o face) si de aceea sunt si obsedata de fizicul meu. m-am vopsit roscat-castaniu ca merge perfect cu ochii mei verzi. am 1,70 m si 50 de kg. sper ca intr-o zi pamantul va devenii un loc sigur, fara razboaie, fara ura si egoism, unde sa simti in aer iubirea, fericirea..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Nickul meu este scarmanus pentru ca asa imi spunea nenea Misu' cand ne aducea de la gradinita, pe mine si pe Roxana. Dar ma cheama Carmen, nume ce l-am crezut intotdeauna prea masculin pentru cineva care e timida, roseste prea mult si prea usor, se supara repede si nu-i trece lesne. Am pistrui, am o cicatrice la buza de jos si una la barbie, ma lupt de cand ma stiu cu kilogramele in plus (sper sa le inving de data asta odata pentru totdeauna), plang usor si mult, meditez la fel de mult la subiectul meu preferat, oamenii si relatiile dintre ei, stiu sa fac pe foca, iubesc cu pasiune, mananc cu pasiune, gatesc cu pasiune, sunt o prietena de nadejde, mama zice ca-s incapatanata, sotul zice ca tot timpul miros a caramel, imi plac viorelele mai mult decat orice altceva pe lume, am tendinte depresive cam o data la doua zile, sunt usor vizionara si cel mai frumos vis pe care l-am avut vreodata a fost cu o iarba verde ca smaraldul, in gradina buniclilor mei... scarmanus
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, draga esti bestiala!!! [:D] Eu sunt Catalina si sunt o balanta in adevaratul sens al zodiei [:D] Rad tot timpul, ma enervez greu si-mi trece repede, dar daca ma supara cineva rau de tot imi arat coltzii [drac](asta pentru ca am rezultat din cea mai naspa combinatie: mama - moldoveanca si tata - oltean [:D]). Sunt super sociabila si am gura mare (nu cred ca ar vrea sa fie cineva in locul sotzului meu [:D]). Asta sunt io si dupa numarul prietenilor pe care-i am sunt OK (acum ma perii singura [:D]). Si cum imi placea mie sa zic cand eram mai mica sunt: frumoasa desteapta, devreme acasa si modestia este punctul meu forte! [:D] tilis Viata e prea scurta ca sa fii normala!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1,68/58-60, satena sau blonda, caprui aproape negri… romanca get beget, nascuta, crescuta, traita in Romania, ortodoxa, necasatorita (divortata) posesoarea de 6 ani si jumatate a unei minuni de fetita, Thea sau Tora … Cit despre defecte, ele pot fi de multe ori transformate in calitati So… aaaa… mmmmmmmmm habar n am ce defecte am, da mi plac! Sint niste defecte super! Calitati? Aaaaaaaaaa muuulteeeee.. ce mai domnule, calitatile sint calitati oricum le ai lua… Dar sa incerc s ascot ceva mai concret despre a mea persoana: rid, rid mult, sint o persoana optimista… ce crede cu tarie in ideea ca este iubita de Dumnezeu. Si mi place sa rid.. sa privesc oamenii adinc in ochi, sa i “citesc” Pe linga faptul ca rid mult la fel de mult zimbesc.. imi place viata asa cum este ea, cu bune si rele, caci toate au un rost ... nu sint ipocrita, respect regulile odata stabilite, o persoana corecta, cinstita, un prieten loial Nu mi place sa ridic tonul si nici sa se ridice tonul la mine, ma enervez rar si greu.. dar eu pot enerva cu placere... nu jignesc sau in fine nu o fac niciodata direct.Imi place sa ofer.. pur si simplu, indiferent ce.. de la obiecte la gesturi, vorbe, iubire.. Daaaa, am tare multa iubire de oferit!! Si asta ma bucura Mai am si o gasca de “pitici” insa astia de obicei stau cumintei... dar si cind ies la plimbareeee... mamaaa doamne!!! Eu am o vorba, vis a vis de acestia “sa te fereasca Domnul de tacerea mea”! Altfel, ca si camelia SINT O PERFECTA! CEA MAI CEA!!!!! Pupicei dolofani!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Elena! Prietenoasa pana la Dumnezeu, generoasa, sensibila rau la necazurile celorlalti… cam usor de fraierit… dar una peste alta norocoasa si bincuvantata in alegeri… credincioasa…fericita… In trecut, rebela la modul extrem… facand totul numai ca sa ii contrariez pe ceilalti, straduindu-ma sa nu las prezenta mea neremarcata… off, vremuri dulci de studentie… In prezent, sotie si mama… tatuata si amuzata… poate o idee mai matura, dar oricum decisa sa imi las copilul sa experimenteze cat vrea… spre disperarea tatalui care e mai conformist de felul lui…carierista, dar nu la modul extrem… innebunita dupa bijuterii din argint, lemn, fildes…schimbatoare in opinii… cred ca si putin superficiala…cu lipici la prieteni… mai zic? Mai zic? Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Nicoleta si am un bebe de trei ani de aici"bebe 03" nu stiu ce sa va spun despre mine, sunt simpatica ... dar grasa, nu chiar rau da suficient cat sa-ti faci probleme... cineva spunea mai sus ca spera sa scape de Kilogame,... Eu nu mai sper deloc... Sunt mindra de papusica mea cirliontata cu ochii mari albastri Sunt egoista ca nu mai vreau sa am alt copil(si eu tot singura am crescut si a fost OK) Sunt directa, pretentioasa,neincrezatoare,... si rea foc(parerea sotului) Sunt o profesionista in ceea ce fac, si rar imi poate sta cineva in cale cind imi pun ceva in cap Sunt eu mina fote ,mamica dulce, sotia fidela, gospodina dar rece... va pup Nicol
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ca fiecare imi deschid sufletul si ma descriu asa cum sunt: DEFECTE:sunt cam repezita pentru ca sunt tot timpul contra-timp,cand ma enervez imi trece foarte greu si vorbesc foarte mult.daca s-ar pune taxa pe vorbit as fi saraca lipita(dar nu as putea sa ma abtin)[cool] CALITATI:sunt o persoana foarte apreciata acasa si la serviciu,in cercul de prieteni.sunt de incredere,sufletista,deschisa si saritoare.foarte rabdatoare. gabriela[flo] NICIODATA NU E PREA TARZIU!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt Cristina Alexandrescu din Timisoara Am 28 ani, un bb de 6 luni, Stefanitza, si un "sot" extraordinar. Inca nu sunt maritata. (Adica eu inca mai sper!) Calitati: - sunt buna la suflet - am umor - fac mancare buna (dupa retetele voastre) - sunt dragutza :) - sunt toleranta. Defecte: - nu fac destula curatenie - nu imi place sa citesc greseli gramaticale - uneori rad prea mult, cand nu trebuie - vorbesc mult - nu sunt foarte atenta, uneori superficiala - il cocolosesc pe Stefanitza prea mult - am prea mare incredere in oameni. Asta sunt eu. Imi place tare mult de Q. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...