Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (3)


Recommended Posts

[bis][flo][olala] Alabama Mihaelabebe-Athens Arizona Moniq(din martie?) California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) Garofitza-San Diego Iuliana-Gold River Kim222-Laguna Hills Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago (din aprilie) danadarla-Chicago mn-Chicago petra-Chicago PrInTeSs2- Chicago Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Laura_Oprescu Kansas Crism Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta)[:D] Ferigutza-Detroit Oana_B simonaM-Troy Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi Nevada Calina73-Las Vegas New Hampshire Veve-North Conway New Jersey Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Iubibubi-New York Ohio Allya-Cleveland bAlly-Akron Pennsylvania Ann Marie -Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas lucamatei-Dallas Washington Lexi-Seattle Wyoming Silvia_popa-Laramie [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
uita Veve ,ca eu sunt prima care intru aici...[:D] apropo de yahoo mesager...al meu este monacurteanu...asa ca pe mine ma gasiti tot timpul pt ca calculatorul meu e deschis non-stop...daca doriti sa vorbiti....ma gasiti in toate colturile...de mine nu scapati usor[:D][:D][:D] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa listuta!!! multumim, Vevertzului :) sa anuntam inca de pe acum ca putem lasa ID-ul de pe yahoo messenger la Veve in inbox pe PM, ea va face o listuta pe care o va retransmite tuturr fetelor de pe acea listuta. ma ofer si eu ajutor la re-transmis, s-a mai oferit si Llaura. asta in situatia in care exista cateva fete care nu pot intra pe chat, deci ne putem vedea intr-o conferinta pe yahoo messenger. Laura, mie imi merge bine cu Yves deocamdata, iti dau detalii dupa ce mi se usuca french manicure, acuma iti scriu cu degetele de la picioare, dupa cum vezi :)) da, seara e cel mai misto pentru chatuiala, abia astept sa ne reintalnim [pup] Lai, ne-ai transmis starea de bine, senina mica [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io m-am apucat de ardei umpluti! Asa imi petrec ziua de 8 martie! N-am ce face, mi-e pofta rau. Copilu' se joaca cu un pahar de plastic (ciudate gusturi are gargarita mea), eu mi-am instalat calculatorul in bucatarie si mai un ardei, mai un mesaj... Ce sa fac?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai din Ann Arbor in Detroit faci cam 50 de minute pe express, Ann Arbor e cam la 15 minute de unde locuiesc eu. Mai punem de-o petrecere atunci ca sa ma revansez eu ca am lipsit, da' sper ca nu prima saptamana de iulie ca-s in Florida ca de obicei[:D] Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, da' stiu c-aveti viteza la scris nu gluma!!:) Conchita si Veve, de unde cumparati produsele Yves Rocher? (Daca cumva ati zis la partea a 2-a si n-am vazut eu va rog redirectionati-ma!:) Parca m-ar interesa si pe mine sa vad cum sunt. Eu inca folosesc ce mi-am adus de-acasa din Ro, adica Lancome si alte amestecaturi de firme. Bine, nici nu pot sa zic ca sunt campioana la cosmeticale. Alinuta, imi faci pofta cu ardeii umpluti!!:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc [flo] Oana, daca vin, ar fi toata luna iulie, asa ca ai timp sa te intorci din Florida, nu punem de nici o pretrecere fara tine [:D] Si daca tot stai la 15 min. de Ann Arbor, poate vii si tu sa ma vizitezi pe mine [olala] Mona, ce e dequinder? In afara de masina se poate ajunge si altfel de la Ann Arbor la Detroit? (trenulet/autobuz/shuttle services/greyhound?) [pup] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu votez tot cu TJmaxx.E super si am gasit haine chiar si pt bb-ul meu.Meserie tata!Cat despre cosmetice,problema mare,ca eu le schimb tot timpul.Am ramas fidela doar vopselei de par L'Oreal si cremei de fata Nivea.Pt restul cosmeticelor de aproape 2 ani le tot incerc si incerc si incerc.Asa sunt eu,mai nehotarata[:D]. Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nedda,la YR poti comanda prin posta sau on-line; http://www.yvesrocherusa.com/shop_app/app_US/jms.jsp on-line ajunge mai repede cu cateva zile;de obicei face maxim o saptamana.Intra pe site si comanda un catalog.Au o gramada de cadouase si oferte speciale.Eu sunt multumita de ele. PS Fetele,celor care mi-ati trimis id-urile o sa va trimit listuta acum,cu ce s-a strans,in cazul in care vreti sa palavragiti in seara asta.Mai astept si de la celelalte.Oana_B,Iuliana si bAly,pe-ale voastre le-am pus din oficiu;sper sa nu ma ciufuliti![fuga] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...