Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, nu v-am gasit mai devreme deoarece am mai intrat pe sectiunea asta ceva mai demult si nu prea am gasit subiecte interesante. Acum am incercat si , bine am facut. In toamna am facut zacusca si nu am avut gratar si am copt toate (ardeii , gogosarii si vinetele) in cuptor intr-oi tava de unica folosinta mai mare. Au iesit super. La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multam, fetelor, pt. marcile de curatatorince! nu sunt fan semipreparate, dar, care aveti trader joe's prin preajma, va recomand niste pateute mmmmm, bune rau di tat: chicken hors d'oeuvres in fillo (pui cu asparagus si barnza, pui cu ciuperci portobella si ciuperci albe si pui cu masline si branza feta - cate 6 buc. din fiecare/cutie). se pun la cuptor, asa inghetate si se lasa 20 de min. super! in general toate semipreparatele de la tj's sunt bunute rau. http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

-Cine-i?... Ce-i?...Ce-a fost pe-aici?... Ciripesc cu glasuri mici Cinteze si pitulici. Doar un pui de pitigoi Intr-un varf de fag pitic Sta cu penele vulvoi Si, facand pe suparatul: -Ce sa fie? Nu-i nimic. A trecut Acceleratul... asta a fost o dedicatie pentru prolificele de voi! :)) maaaaamaaa, cat ati scris! bine ati gasit Braila, voi Cleomax, Petra si Elena!:)) eu credeam ca nu vreti la grupulete, pe Petra o suspectam ca nu mai iese din beauty salon unde isi trage cate o french manicure la fiecare juma de ora :))Cleo, noi deja ne cunoastem [pup] Elena, sper ca tu, puiutu si familia sunteti bine [flo] Aida, asa fac si eu cu aragazul :)) pentru fani si ne: nu ma mai barfiti ca va musc de nas! [fuga] AAAA, ce-am vazut azi, fetelor!! [:(!] o fumeie afro-americana cu un bebe in brate in supermarket. din vorba in vorba cica nascuse azi dimineata!! [wow] si tot azi se externase. si tot azi iesise la cumparaturi , "ca n-are cine", si bebele NU avea caciula! de fapt nu prea era imbracat, doar o paturica d'aia subtire crosetata. va imaginati asa ceva?? la cateva ore de la nastere sa scoti bebeul in multime si mai ales ca in supermarketurile astea merge aerul conditionat la loc comanda, plus virusi...ramasesem gura casca, privindu-l, am tot ingaimat "ce ingeras dragalas" desi in cap mergea banda "ce mama inconstienta!". daca mi-ar fi povestit cineva n-as fi crezut, serios.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce sa va zic eu:eu cind le-am pus pe gratar(am pus o tava dedesunpt cu apa)mi-au explodat frate ca eu m-am speriat de explozia ce a facut-o vinata saraca[:D]dar am cules-o cumva de acolo...cu chin cu vai.....dar a iesit excelente. eu pun tava mare de aragaz sub primul gratar(la al meu aragaz gratarul e deasupra) [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] mona78
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetici dragute mare harnicute sunteti la scris... dar cum stati cu munca bre?... a-ti lasat-o agatata in vreun cui ... hi hi hi... Pont de curatat aragazul (nu cuptorul) BAKING SODA nu miroase si curata foarte bine si nu zgarie suprafata aragazului. Puneti praful pe aragaz si cu o carpa umeda (prosopel) frecati usurel partea murdara. Incercati si daca va place sa-mi trimiteti telemea ca mi-e pofta de mor si nu gasesc nicaieri ( reamintesc ca sunt gravidutza). Eu folosesc baking soda la curatirea podelei, cazii , presar pe mochete si las o noapte iar a doua zi dau cu aspiratorul (bun la scosul mirosurilor) ... etc... Cleo bun gasit si aici ... mie dor de-o adunare ... hai nu veniti la noi?...Multe salutari si imbratisari de la noi. mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na ca pierdusi!Nu ma faceti ca va reclam imediat ca aveti mancarimi in degete[:D].De la vreme si peisaje,am facut dreapta si am mai cules cateva informatii despre curatarea aragazului,apoi facui stanga si am dat de vinete[:D].Ce mai, ma abtin si revin maine![:D] Noapte buna America si pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...