Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Llaura
La Bank of America am fost eu ieri si m-a tratat cu refuz; evident sunt clienta lor; oare sa ma duc la alta Bank of America?
eu zic sa mergi dar cu mai putine, nu cu 30 de hirti. si daca tine treaba mergi de mai multe ori mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, mergi cu mai putine hirtii. eu am fost doar cu 5 hirtii, le-am pus cardul de client in fata, si asta a fost tot. ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cunosc realtor roman..de fapt nu cunosc prea multi romani, cei pe care ii stiu sunt colegii sotului +familiile lor, la fel de incepatori ca si mine. Eu aici vad americani cam la fel de des ca si in Romania; n-am nici o parere formata, si cumva ma feresc sa judec la gramada (la genul uite astia nu strang dupa ce face cainele afara)...nu lucrez, deci conversez cu bunicutele de la bibilioteca, cu vanzatoarele si cu coafeza (ieri; btw m-a tuns foarte bine si o sa ma mai duc la ea). Aici mai aflu si eu una alta, sunteti niste coole!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura T., adevarul e ca si eu as bea ceva adevarat dar n-am voie. imi pare rau ca te supara imbecilii, spune-mi mie ce ti-au facut sa-i bat [:o)] de americani nu stiu ce impresie ai, din pacate nu am citit tot. pot doar sa spun ca eu ma simt foarte bine p-aici, n-am nimic de reprosat nimanui, doar asa cateodata mai ridic tonul, cand ma enerveaza vreo pipita la magazin, dar o pun la punct mintenas, imi ridic poseta, ma scutur de praf pe umeri si ies triumfatoare.cand era mic, alui meu fecior ii era rusine, acum insa ma intelege. oameni si oameni. mi se face insa dor de romani mereu, cu cat imbatranesc e cu atat mai rau, asa ca mai intru pe la diverse forumuri si-mi mai alin dorul si avantul un pic. si-mi dau seama in fiecare zi ca oamenii-s oameni peste tot, buni si rai, prosti si destepti, slabi si grasi, toti avem un mare defect: nu suntem nemuritori :) sau asta o fi bine :D
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...