Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (3)


Recommended Posts

Cleomax, nu zic ca nu ma simt bine aici. Ce ma deranjeaza e calitatea vietii, care s-a deteriorat pe parcursul anilor de cand am venit, indolenta si superficialitatea oamenilor. Poate-i doar schimbarea de stat, pt ca imi aduc aminte cand ne-am mutat aici (NJ) am fost putin socata de mizerie, lipsa de amabilitate si interes. Am locuit 10 ani in California si statul ala mi s-a parut net superior din toate puntele de vedere, minus cutremurele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 150
  • Creat
  • Ultimul răspuns
n-am locuit in nj niciodata, nu ma pot pronunta, eu stau in sud si nu pot sa ma plang ca viata s-a degradat, dimpotriva. ce ma deranjeaza pe mine sunt preturile care in ultimii ani parc-au innebunit. california, daaaa toti pe care i-am auzit nu vor sa se mute de-acolo, si noua ne-ar fi suras la un moment dat, insa tot de cutremure imi e frica. chiar azi dimineata a plecat sotul meu acolo.:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in California si nu vreau sa ma muuut!! La noi nu sunt cutremure ca suntem in nordul Californiei, nu pe falia aia. Asa ca veniti incoace, eu ma innebunesc dupa statul asta. Ca ma tem ca pana la urma venim noi la voi :((( In functie de job... ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ete na, brazi... La Tahoe.. La noi la Sacramento e mai ca la tara, nu ca la SF, iar oamenii nu sunt asa bogati. Eu nu stau in Sacramento, stau in Davis si ie natuuuraaa, flori, chestii, gradini, dar e cel mai rau loc de pe pamant pentru alergii din cauza de atatea flori. Si vara e prea cald, dar e f. uscat. Loc de alergat cat vrei. Si avem si trotuare, sic!:)) Orasel mititel si dragutz, nu imi mai plac orasele mari dilok!:)) Ce pacat ca nu o sa putem locui aici mereu. ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veve ..noi nu suntem pe listuta[bruta] de citit nu am citit decit citeva fraze din toate aceste 3 parti , dar promit ca o sa imi fac timp sa va citesc toate birfele si o sa intru si eu la o birfa[hopsieu]am gasit subiectul tocmai azi [poc] Multa sanatate ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi, vrei brazi? n-are mama ca ti-ar da; in schimb aici gasesti pini, multi si inalti, plini de liane si iarba kudzu si iedera, loc propice pentru cate alergii vrei [bang]vara e foarte cald dar umiditate mare. in schimb e curat, destul de frumos,alea alea. eh, poate fi si mai rau. ruxij(lia?) tocmai m-a sunat sotul sa-mi spuna ca a aterizat si era placut impresionat ca e cald si se vad muntii plini de zapada. cica a trecut printr-o furtuna de nisip [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Auzi mai fetelor, ma lasati fara serviciu, atata stau pe forum. Lasa Cleomax ca la voi e umed, avem noi o divizie acolo in Atlanta si mor aia de nervi cu umezeala de acolo. Ia veniti pe "subectul" cu imigratia, sa va distrati si voi putin, ca io am un fun cum n-am mai avut de mult, si abia incepe. SA vezi ca nu termin raportul pana plec acasa si ma scalpeaza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elenuto,dejeaba sari cu drujba la mine ca nu ma prinzi![:D]Personajele pe care le vezi pe listuta-s cele care-au participat pan' acum la discutie si care s-au inscris voluntar;ashe ca n-ai motiv de intentii sangeroase asupra mea,sezi mumos! Laura,vrei brazi,draguta?Ia vin' la New Hampshire sa vezi ce-ti trece;io-te io am munti cu braduti de jur imprejur,partia de ski in fata geamului,veverite gramada,musi pe-autostrada,ba mai vine si ursuletzu daca te risti si uiti gunoiu pe-afara...Vreau Californiaaaaaa![q] [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, si mie imi place in sud, ca-s oamenii faini si mai putin nervosi decit prin alte parti bine-ai (re)venit, Cleomax! [flo] ai grija, aici ritmul e ametitor! au fetele o viteza de tastare... mama-mama! apropos: nici eu nu am baiat mic, da' am unul mare: sotul! io zic ca se pune![:D] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...