Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de Oct-Noi-Dec 2003 (15)


Recommended Posts

Sal'tare! Permiteti-mi sa-mi exprin profunda nemultumire si regretul [:D] pentru faptul ca sunteti atat de lenese si nu mai vreti sa ne povestiti nimic despre nazdravanii vostri!!! [q] Adameasco mama, e pustiu topicu' asta fara tine, hai, da un semnal!!! Sper ca esti ok, si Luca la fel!!! Ai restul fetelor, ce se intampla cu voi?? V-a lovit astenia asa de rau??? Ancuta, ma bucur ca sunteti bine si papati asa de bine, scrie si tu mai des, ok??? Ce fel de piure de legume papa Martijn, facut de tine, sau de la borcanel??? De care firma??? Liliana, mersi draga de aprecieri, ce pot sa zic, sunt mandra de mine ca am asa gusturi bune la barbati [:p][:D] [;)] No, cand sa va mai zic una-alta de Markus, s-a trezit!! [q] Incerc sa revin!! Pa! Venera si [copil] Markus (10 decembrie 2003) http://community.webshots.com/user/rothgross
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ai venit Andreeacc ! Din pacate nu stiu sa-ti raspund la intrebare, fiindca nu am avut probleme din astea. Din cite tin minte s-a plins cineva de probleme cu un ochisor, cred ca sympa sau ancuta06, poate stiu ele sa-ti zica mai multe. Povesteste-ne mai mult despre bb tau. Ellie, cind ai zis ca-ti pare rau sper ca nu te-ai referit la faptul ca sinteti cei mai micuti din gasca [:D] Nici nu-i rau sa fii cel mai mic, fiindca ai de unde invata, ceilalti fiind mai mari sint mai "trecuti" prin peripetii. Codrin pare sa se mai fi obisnuit cu noul lapte, dar seara mai face crize de plins, sa-i fi revenit colicii cum a zis Ven, sau e doar o coincidenta ? Hai, Ven, revino cu amanunte despre Markus ! Adameasco, chiar ca te penalizam ! Pai, treaba-i asta ? Pe unde umbli ? Ai primit de la noi [8] Pupici [pup] Simona si bb Codrin (14.12.2003) http://community.webshots.com/user/simonarata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...