Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj


Recommended Posts

Buna fetelor!!! Ma bucur ca am gasit atit de multe mamici din Cluj Am si eu o intrebare(in cazul in care s-a mai pus sau chiar s-a raspuns la ea nu va suparati pe mine pt ca n-am citit toate paginile) este sala de gimnastica pt viitoare mamici si in alt cartier decit in Zorilor? Eu stau in Gheorgheni si mi-e tare greu sa merg in Zorilor. De fap acesta e motivul pt care nu am ajuns pina acum desi dr.Muresan m-a trimis acum aproape o luna. Daca nu am de ales voi merge si in Zorilor, asta e. Monica[gravi] si bb 33 ani,21 sapt.DPN 13 aug 2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monica, nu te intrista, nu e tarziu. Eu am DPN 10 iulie si ieri am fost prima data. In Zorilor ce-i drept. Ai vreme. In plus ai si noroc fiindca este o fundatie langa Interservisan din cate stiu eu, dar nu am reusit sa fac rost de telefon. Trebuie sa mai dai "sfoara in tzara" ca e si in Gheorgheni Scoala Mamelor. Roxana, [gravi] 27 sapt. cu bb Serban
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Roxana, Se pare ca ne vom intilni in Zorilor dupa Pasti. Nu stiu cum stai tu, dar eu am reusit sa pun 11 kg si abia acum incepe ingrasatul (in mod normal). Adevarul e ca eram vreo 5 kg sub greutatea normala asa ca nu este inca nici o problema.Oricum sint sigura ca putina miscare nu-mi strica nici mie nici lui bb.Stau 8 ore la birou si cind ma ridic e eveniment:)))!!! Cine a nascut cu DR Daniel Muresan la Gine 1??? Va rog sa-mi spune-ti pt ca am citeva intrebari.Please!!!! Monica[gravi] si bb(care luna trecuta s-a ascuns si nu a vrut sa ne arate ce e. sper sa aflam saptamina viitoare) 33 ani, DPN 13aug2004, dr D. Mursan,Gine1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

D!!!Chiar???? Mie imi place cafeaua...Miercuri de la 17 iara sunt cursuri. Tu nu mergi la orele alea? Data trecuta ne-au aratat o nastere adevarata, inregistrata de un tatic. Pentru mine a fost cam dramatica faza, mai ales ca bb-ul era cam mare si mamica s-a chinuit...[bang] si nu si-a facut peridurala... Pupice, Roxana[gravi] 27 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ooo!!!! cafea?!!!! eu nu am baut cafea, dar de cind cu bb beau cam 2/zi + 1 cel putin fara cofeina. Daca ramine valabila invitatia ne vedem dupa Pasti, poate ne intilnim la Provita inainte. Oricum mai vorbim pina atunci. Monica[gravi] si bb 21 sapt 33 ani, dr D. Muresan, Gine 1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Mai dar aveti un spor la scris, ceva de groaza![:D] Monica, bun venit printre noi, mamicile si burticile din cluj! Ma bucur ca mai e o burtica pe aici, ca eram cam in inferioritate![:D] Si eu sunt la Dr. Muresan, la Gine I. Chiar azi am fost la control, si mi-am vazut bebeul....tare miscaret brotacel am ....abia am reusit sa-i facem poze! Sunt putin necajita ca nu ma simt bine, si ca placenta mi-e f. jos inserata, si putin dezlipita! Deci trebuie sa am mare grija si sa nu fac nici un efort! Si mi-e greata, si ma doare capul ingrozitor de tare....dar voi cred ca ati trecut de fazele astea! Si sunt uituca! Azi imi propusesem sa vb cu el de Scoala Mamei, dar.......am uitat! Sunt tare uituca! Si ma enerveaza chestia asta! Asa ca, poate ne intalnim pe la scoala mamelor, daca nu uit si data viitoare sa-l intreb.....:( Pupic, Ioana si bb mic(14 sapt. si 6 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana draga, daca ai ajuns la 14 saptamini poti sa spui ca ai scapat de ce era mai greu.Nu-ti face probleme cu gimnastica pt ca te intreaba dr daca vrei sa mergi, chiar iti recomanda, nu trebuie sa-ti aduci tu aminte sa-l intrebi.Si la mine placenta era cam jos inserata, dar acum s-a ridicat si nu mai e nici un fel de problema.Stai linistita ca toate se rezolva.Stii pe cineva care a nascut cu dr. D. Muresan? Monica[gravi]si bb 33 ani, DPN 13 aug 2004, dr. D. MUresan, Gine1
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor! Monica, ma intrebai daca stiu pe cineva care a nascut cu Dr. Muresan....Chir Roxana (daca nu sunt prea sclerozata si imi aduc bine aminte[:D]), imi zicea mai demult de 2 prietene de-ale ei, care au nascut cu el, cu peridurala si a fost totul ok. Adevarul e ca m-am mai interesat si eu, si am auzit numai lucruri bune despre el, atat ca OM cat si ca MEDIC. Asa ca nu cred ca avem motive de ingrijorare. Tu cum ai ales sa nasti? Roxana, ce mai faci? Esti bine? Pupic, Ioana si bb mic(15 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...