Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce ma bucur ca ne "inmultim"...Bine ati venit Cosmina, Dana si Lumi ! Chiar acum am venit de la eco. Mi-am vazut minunea din burtica:) e asa de neastamparat bb-ul meu...Cat ne-am uitat la el( sau ea) tot timpul a innotat ca un pestisor! E o minune de bbeu....il iubim asa de mult(eu si tati).... Voi ce mai ziceti? Roxana ai fost azi la consultatie?Ce-ti face baietelul? Danelor, voua ce va fac bb-eii?Sunt bine?sanatosi?Anda, tie ce-ti face printesuca? Laura, tu ai ceva noutati?sau esti tot aspiranta la burtica? Va pup pe toate si sper sa se mai incalzeasca vremea sa iesim la o plimbarica, unele cu bb-eii, unele cu burticile, unele cu speranta(deocamdata). Ioana si bb mic(11 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza burticutze si mamicutze! Eu merg astazi pe la 19:10 la dr. conf. Mihu, la clinica Radusan. Cred ca voi naste la Stanca. DPN 9 Iulie. O sa va scriu si maine dimineata cum a fost la consultatie. Cred ca va fi bine, ca pana acum asa a fost. By the way, ati fost la concertul de aseara de la Sala Sporturilor? Au fost 3 Sud Est si Voltaj. Dupa 3 piese am iesit din sala ca imi vibrau toate organele interne (bine baietzii au cantat super) iar bb cred ca facea tumbe din cauza bashilor asa ca ... era mai sanatos sa plec. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu]Buna fetelor, Eu, ca si Laura, sunt aspiranta la burtica...si sper sa fiu in curand mamica in devenire...locuiesc in Cluj , in Centru si ma bucur ca suntem mai multe fete care posteaza din Cluj. Cine stie, poate organizam si noi o intalnire din cand in cand. [pup] Natalia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce noroc am! Asa de mult vroiam sa intreb pe cineva care a fost in sua (dintre colegii mei, ca aproape toti au fost) sau pe cineva care chiar lucreaza cu tineri de acolo, cum sunt cei care vin de acolo aici? Ce mentalitate au? Sti, eu si sotul meu ne-am infiintat anul trecut o firma si multa lume ne-a spus ca riscam prea mult, ca e prea mult de lucru, ca e prea greu si tot asa. Dar noi am zis "cu atat mai mult trebuie sa o facem". Ma gandeam ca din cate cunosc eu, in state nu este mentalitatea asta de "e prea greu sau prea mult, asa ca mai bine nu mai fac nimic", sau pur si simplu "mi-e lene". E numai la noi asa, si la ei nu? Sau m-am uitat eu prea mult la televizor? Mersi de invitatie. Cand te gasesc acolo? Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze, am incuract un mesaj privat... ce sa-i faci? se mai intampla... Vroiam sa va intreb cum afost la eco? Nu ne povestiti si noua, aspirantelor, mai multe, ca noua ne plac tare mult povestirile astea. Se da si la noi poza cu ce apare pe ecran, sau asta e numai in filme? Eu sunt din Manastur. Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata mamici, burtici si aspirante la burtici! Roxana, spune-ne si noua ce-ti face minunea din burtica! Bun venit Aura si Natalia printre noi! Ar fi frumos sa iesim la o plimbarica, ce ziceti? Sper sa se mai incalzeasca.... Mamicilor, ce va fac printisorii si printesele? Pupic, Ioana si bb mic(11 sapt si 1 zi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza gagici! Pufymic ce faceai la ora aia pe forum? 7:13?? Nu ai somn? Consultatia a fost super, dr. conf. Mihu minunat si amabil, l-a lasat si pe sotul meu inauntru sa vada minunatia din burtica. Ne-a aratat capsorul, ochii, inima, piciorusele, mainile, degetzelele le-am numarat sa fie toate (Doamne-ti multumesc!) si ne-a facut si o poza mica, dar nu se distinge mare lucru din ea, cel mai bine s-a vazut pe monitor. Totul e ok, o sa iau ceva Calciu si vit. D si voi naste prin 9-10-12 iulie. Vad ca vine soarele asa ca, sper sa putem iesi cat de curand la o poveste. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo] Chiar ca e super sa va vad active si optimiste. Celelalte mamici de cluj care au activat pe celelalte pagini deschise au cam ramas in urma cu mesajele pentru ca au [copil] mai maricei si nu prea mai au timp de scris, sau mai mult mai si muncesc. Oricum, numai bine va doresc voua si fluturasilor ce se pregatesc sa vina. Eu sint Tuchi si am un elefantel de 11 luni Dragos. [pup] de pe linga Farmec.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...