Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj


Recommended Posts

BUNA,mamici,burtici si viitoare burtici! sunt si eu o viitoare mamica din Cluj si ma bucur ca v-am gasit.sunt in sapt.38dar se pare ca[copil]Andrei dupa spusele dr.nu va mai sta in burtica mai mult de o sapt.deja avem emotii.Voi naste la gine 1 cu dr.Halmagean.sper ca totul sa fie ok si intr-o zi...stiu eu,sa iesim toate la o plimbarica. Eu stau in Marasti langa Romstal. Sa aveti grija de voi!! ANAMARIA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Nu stiu ce s-a mai intamplat cu clujencele care au postat inainte, sper sa vina si ele pe-aici. Tuchi: cred ca suntem "vecine" , caci si eu stau langa Farmec. Si Raluca sta fff aproape de noi, dar n-am mai auzit de mult de ea. Cu Florina(ruscus) ne-am mai intalnit si am pove la tel. Andy e marisor deja are 1 an si o luna, e foarte neastamparat...creste atat de repede. Ce fac bebeii vostrii? Dar voi viitoare mamici, ce mai faceti? Sper sa ne intalnim la o plimbare caci vremea incepe sa fie tot mai frumoasa. Va pupacesc[pup] Dana&bb Andy(1 an)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Roxana ma bucur ca bb tau e ok:).Ai dreptate: nu am somn, de aiai postez asa matinal.Oricum de luni incep sa merg din nou la lucru, asa ca ma voi trezi din nou la 6...:) Kikisor, iti dorim sa ai o nastere usoara, si sa fie totul bine cu tine si cu bebe tau. ...si asteptam detalii despre cum a fost...Bafta! Voi ce mai faceti fetelor? Ati iesit la plimbare azi? A fost foarte cald:) Pupic, Ioana si bb mic(11 sapt si 1 zi)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor dar vad ca v-ati inmultit nu gluma. Din pacate, asa cum staiam deja stai marea majoritate in Marasti, deci nu se poate pune de-o intalnire decat in centru, si am mai incercat prin toamna si nu prea ne-a iesit. Noi stam in Gradini Manastur, iesim in fiecare zi afara, dar doar sambata sau duminica iesim in parcul mare. Haideti sa facem asa: duminica am inteles ca o sa fie caldutr afara asa ca noi mergem sigur in parcul mare. O sa stam acolo dela 11 pana pe la 13.30. Ne invartim in jurul casutei albastre de langa lac. Eu inalta, cu parul scurtut, roscatel si cu geaca alba. Carina mica, Slaba si urlatoare [:D][:D]. Daca se anunta careva spuneti. Va dau si numarul meu pe PM daca il vreti ca sa discutim detalii. 1.Anda, Mihai si Carina 2.Tuchi si Dragos 3.Dana si Andy 4.Cosmina, Diana-Maria & Amalia-Ioana (?) 5.Ioana si bebe din burtik (pufymic) 6.Aura (Canuta-om-sucit) 7.......... Haideti fetele ce asteptati ca numai maine nu-i duminica [:D] Anda si printesuca Carina (1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi suride propunerea Carinei. Doar ca nu stiu unde e casuta albastra, dar parcul nu e asa de mare si om gasi-o noi de la 11 la 13. Eu sint 1.60, satena cu par scurtut si geaca bej. Dragos (aproape 1 an) are salopeta kaki, papuci albi si va fi cu caciulita albastra. Poate poate reusim.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by KIKISOR
BUNA,mamici,burtici si viitoare burtici! sunt si eu o viitoare mamica din Cluj si ma bucur ca v-am gasit.sunt in sapt.38dar se pare ca[copil]Andrei dupa spusele dr.nu va mai sta in burtica mai mult de o sapt.deja avem emotii.Voi naste la gine 1 cu dr.Halmagean.sper ca totul sa fie ok si intr-o zi...stiu eu,sa iesim toate la o plimbarica. Eu stau in Marasti langa Romstal. Sa aveti grija de voi!! ANAMARIA
ana, si eu am nascut cu dansul D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...