Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj


Recommended Posts

quote:
Originally posted by roxana1974
Buna dimineatza gagici! Pufymic ce faceai la ora aia pe forum? 7:13?? Nu ai somn? Consultatia a fost super, dr. conf. Mihu minunat si amabil, l-a lasat si pe sotul meu inauntru sa vada minunatia din burtica. Ne-a aratat capsorul, ochii, inima, piciorusele, mainile, degetzelele le-am numarat sa fie toate (Doamne-ti multumesc!) si ne-a facut si o poza mica, dar nu se distinge mare lucru din ea, cel mai bine s-a vazut pe monitor. Totul e ok, o sa iau ceva Calciu si vit. D si voi naste prin 9-10-12 iulie. Vad ca vine soarele asa ca, sper sa putem iesi cat de curand la o poveste. Pupici!
Roxana, si eu cu dansul am nascut. E un medic deosebit!Sarcina usoara si sanatate! Si mie imi surade ideea unei intalniri! Dar nu pot promite ca intre 11 si 13:30 putem ajunge in parcul mare. Fetitele mele cam dorm la ora aceasta! Va pupam si... daca reusim sa ajungem ne vom recunoaste; eu sunt cu gemene! [pup] Cosmina, [dual] Diana-Maria & Amalia-Ioana http://community.webshots.com/user/amadia2002
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Salutare burtici si mamici. Eu am de mers la un parastas si la o aniversare, ambele Duminica asa ca de data asta nu va vad in parc, insa nu au intrat zilele in sac si tot punem noi de o intalnire. Gravidutele trebuie sa isi etaleze burticile pe corso, mai ales ca vine vremea buna, nu? Intre timp, vreau sa aud daca v-ati gasit si v-ati povestit cele care puteti si veti merge la intalnirea din parc. pe curand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca nu se inghesuie lumea... Pana la urma ne intalnim ?Am auzit ca nu va fi vremea prea faina ,dar noi venim pe la 11:30-12. Eu sunt blonda(cu o geaca neagra), vine si sotul meu si micul Andy. Va pupacim[pup] Dana&bb Andy(1 an)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am spus am fost in parc intre 11.10 si 12.40, chiar pe aleea de langa lac, aproape de casuta albastra de langa lac. Nu a fost nimeni care sa aduca a forumiste (adica erau parinti cu copii destul de marisori). Eu am fost asa cum am spus imbracata cu o geaca alba, dar nu m-a tras nimeni de maneca. Imi pare rau ca a fost a doua intalnire ratata pentru mine, asa ca data viitoare nu o sa ma mai avant asa. PS: si chiar a fost o vreme superba azi in Cluj. Anda si printesuca Carina (1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by KIKISOR
Buna!pentru DESCINTEC:as vrea sa vorbim daca se poate in leg.cu nasterea cu dr.Halmagean pt a sti la ce sa ma astept.
kiki, te poti baza pe el..daca apare vreo situatie critica e pe faza..nu o sa te perie cu vorbe frumoase, dar o sa-l simti alaturi..eu am nascut cu el al doilea copil, Stefan, care a fost destul de mare la nastere(4300)..am nascut normal, cu dureri mari, dar destul de repede..dr m-a simtit cand eram epuizata, cand au aparut situatii limita (fiindca la mine au aparut)..si a intervenit promt..o pateam fara el..deci, esti pe maini bune, kiki..si daca simti ca e musai, poti sa-l pleznesti, nu iti intoarce palma inapoi [:D] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa Carina(Anda) nu fi necajita ca vor mai fi si alte ocazii sa ne intalnim. Mie mi-a fost cam rau azi, asa ca nu am putut merge(dar din vina mea mi-a fost rau, ca am mancat prea mult[bang]-ca acum am o pofta de mancare.....). Fetelor, spune-ti-mi, va rog , daca a nascut vreuna dintre voi cu Dr. Muresan Daniel de la Gine I. Cum e? Il cunoasteti? Pupic, Ioana si bb mic( 11 sapt. si 4 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...