Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mamici din Cluj


Recommended Posts

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Andy e deja bebe mare [copil], merge foarte bine de la 11 luni. Acum deja alearga. Am fost duminica in parc, ii place fff mult pe tobogan, pe leaganul de acasa (i-am luat unul cadou de ziua lui, e foarte frumos cu suport). Danseaza toata ziua ...asa mult ii place muzica [aerob]. Spune tot mai multe cuvinte....unul dintre ele ma dispera : BA( asa ii spune biberonului)[bang]....fara el nu adoarme si nu se linisteste in momentele de "crize"[bang] Acum e vreme urata afara, sper ca in weekend sa se schimbe vremea si poate ne intalnim in parc(eu inca sper...,vad ca nu reusim sa ne cunoastem[:(!] Va pup [pup] Dana&bb Andy(1 an si o luna)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana si eu sper din suflet ca ne vom cunoaste, macar cateva dintre noi, daca nu toate! Burtici sunt cam putine pe aici, dar mamici cu bb-ei sunt multe. Poate se va incalzi vremea sa iesim la plimbare impreuna, cat mai multe mamici si burtici! Pupic, Ioana si bb mic(13 sapt.)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza burtikutze. Eu ma laud ca simt daca bb sughite sau se joaca. Se simte diferit ca ritm si intensitate. E foarte interesant. By the way, pe voi nu va trezesc noaptea miscarile bb-ilor? Pe mine de cateva noptzi incoace, nu ca m-ar deranja, ca-mi place, dar nu prea ma lasa sa dorm. Roxana, [gravi] sapt. 25 [greutati] [grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana,nu vreau sa te alarmez, dar experienta mea cu dr.Mihu nu a fost una prea fericita. Fara sa exagerez deloc, era sa pierd sarcina din cauza lui si cred ca numai Dumnezeu m-a ajutat sa o pastrez in continuare(la momentul ala eram in 10 sapt). Inca 3 prietene de ale mele au fost in urmarire la el, au fost multumite in timpul sarcinii dar la una nu i-a venit la nastere pt.ca era weekend si a lasat-o pe mana med.de garda iar in cazul celorlalte doua dupa epiziotomie a predat stafeta unor rezidenti(i-a lasat pe ei sa brodeze pe acolo si au facut-o si ei ca incepatorii) In afara acestor exceptii(sa fim optimiste si sa le consideram doar exceptii de la regula) e adevarat ca si eu am auzit doar lucruri bune despre el. Sarcina usoara in continuare!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Pe unde ati disparut? Roxana , pe tine te doare spatele? Pe mine ma doare ingrozitor de tare in zona lombara, de abia ma misc! Nu mai stiu ce sa ma fac de durere! Si am abia 13 sapt.....(deci nu e mare sarcina)! Pupic, Ioana si bb mic(13 sapt)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raspundem la apel si noi: Cami si bobocelul din burtica de 14 saptamani. Pe noi ne consiliaza dr. Cruciat de la medicala I de care am auzit numai lucruri bune, iar DPN va fi undeva in jurul lui 25 Septembrie. Mai este vreo una dintre voi "surioara" cu noi avand aceasi varsta? Noi locuim in Zorilor, chiar vis a vis de benzinaria MOL. Abia astept timpul frumos sa ne putem intalni undeva in aer liber, sa schimbam impersii despre aceasta minunata perioada! Va pupacesc si promit ca o sa stau cu ochii pe voi! Camitza si¨bobocelul¨ei drag
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...