Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (12)


Recommended Posts

Scarmanus "La Multi Ani", sanatate maxima si succese in tot ce intreprinzi.[flo] Ruxandra bine te-ai reintors.Ce ma bucur!!! Vorba lui Androix..se reintregeste gasca.Apropos Andreea..vaz ca te tii pe pozitie.Nu te lasa!!!!! Eu am primit ieri rezultatul la examenul ala enportant si spre bucuria mea majora am facut super bine.Asa ca am sarbatorit.Am iesit la restaurantul meu favorit si pescaresc si m-am imbuibat cu minunate preparate din peste.Eee...am ciupit si ceva cartofi da ata ete. Nu stiu cum trec de week-endul asta ca iar o dam pe sarbatoare..voi implini fabuloasa varsta de 26 de ani..si barbatul mieu va face toate pregatirile.De la papa pana la dulce.[:D]Si e secret! Adica nu stiu ce coace..da zice ca sunt chestii care imi plac mie. Acu daca stau sa ma gandesc..apropo de zile de nastere..majoritatea din noi suntem "comasate" in martie si aprilie.Parca asa imi amintesc. Fain, nu? Pupici si spor la slabit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monica,[pup] La multi ani! [s][s][s] [berica][bere][disco][disco][disco] Felicitari pentru examen! Mai, dar ce sot dragut ai sa te rasfete el asa de ziua ta [papica] Hihihi, eu ma tin pe pozitii dupa o lunga perioada in care nu m-am tinut, ca mi-a dat si mie tarcoale "depresia de regim"[:D] Multa vointa! [pup] Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor..intru pentru prima oara la categoria asta a forumului:"cum sa slabim"..,...pentru ca si eu ma chinui sa dau jos kilogramnele. Eu am mai trecut o data prin asta..dupa ce am nascut pe primul baietel,care acum are 7 ani jumate.atunci am dat jos 26 kg. Acum..dupa a doua sarcina...incerc sa dau cam 20 jos...Da Da...nu ati citit gresit..atata ma chinui!! Acum tin un regim numit SCARSDALE..si am dat jos 3 kg in 2 zile..vb serios!!! Nu ma las..si vreau sa-l tin 14 zile..apoi sa merg cu mentinere... Voi ce metode folositi?Ce regimuri?Care au dat randamentul cel mai bun??? Ma gandesc ca vine primavara si vreau si eu sa arat omeneste....OFFFF Va pup..si raman in pagina voastra de forum! KORINNA [zana] mamika x 2 http://community.webshots.com/user/korinnay
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Korinna si bine ai (re)venit! In ce consta regimul asta al tau? 3 kg in 2 zile, suna interesant... Da-mi mai multe detalii, te rog. Mersi, Crisia.
quote:
Originally posted by korinna
Buna fetelor..intru pentru prima oara la categoria asta a forumului:"cum sa slabim"..,...pentru ca si eu ma chinui sa dau jos kilogramnele. Acum tin un regim numit SCARSDALE..si am dat jos 3 kg in 2 zile..vb serios!!! Nu ma las..si vreau sa-l tin 14 zile..apoi sa merg cu mentinere... KORINNA [zana] mamika x 2
Poze cu bebitza mea: http://community.webshots.com/user/littleelda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Scarmanusho! Si eu ma numar printre cele care vor sa te vada in bluza aia deocheata! Sa mai raportez si eu, azi aveam 53.8kg (ma apropii de greutatea de acum vreo 12 ani...), adica "s-au dus" 5.2kg in 6 saptamani si 4 zile de Montignac...Voi continua, cine stie daca nu voi ajunge la cele 50kg de la 18 ani?! Sambata voi face o exceptie, e ziua mea duminica (da, si eu tot in martie!), mi-am atins telul nr. I (adica sa am max 54 kg de ziua mea), deci voi manca si eu ceva "interzise", ca doar nu m-oi uita la musafiri cum infuleca...Dupa care revin la Monty, e super...Va multumesc, datorita voua am reusit si sa ma apuc de regim, si sa rezist... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari! Sunteti niste scumpe![pup][pup] Laura petrecere frumoasa, "La Multi Ani", sa ajungi subtirica cum iti doresti. He he...mai fetelor la anu poate facem un party comun ca vad ca ne-am ingramadit la aniversari.Va dati seama ce fain ar fi??!!! Noi toate, suple si super imbracate..wow...hai ca ma apuca visatul cu ochii deschisi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu! [hopsieu] In primul rand vreau sa va salut pe toate. Desi urmaresc DC de aproape 1 an, am inceput sa scriu de f putin timp. Sper sa ma primiti si pe mine in randurile voastre [grup] Apoi vreau sa va felicit pe toate pentru ambitie. Cu toate stim cum e cu lupta cu [grasa] Apoi La Multi Ani Monicaaa! Sa fii sanatoasa si fericita [hippi] Despre Montignac, eu pot sa spun ca am descoperit cartea acum vreo 4-5 ani si am devenit adepta acestui mod de a te hrani. Bineinteles, ca asa ca orice pofticioasa [pofta] nu am putut tine constant, asa ca o parte din kg au reaparut. Insa eu sunt super incantata de rezultate si, desi de vreo saptamana nu pot sa mai mananc carne (mi-e sila), am reusit sa tin si fara carne. Despre Scarsdale, pot sa va spun ca am tinut dieta asta si in varianta clasica, si cea vegetariana, da rezultate bunicele, dar nu are acelasi efect ca Monty si este pe principiul "fara grasimi" - iar adeptele Monty stiu ca asta nu e prea bine... Despre Scarsdale, toate informatiile le gasiti pe http://lowcarblisa.tripod.com/thescarsdalemedicaldiet/ [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...