Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim (12)


Recommended Posts

Scarmanusa, nu stiu daca ma voi duce la dietetician, deocamdata incerc aici cu voi, e mai vesel si convivial. Dar, daca nu reusesc sa dau inapoi, sau sa ma stabilizez, pt ca inapoi stiu sa dau, atunci va fi nevoie de dietetician :( Da' lasa ca azi am fost frumoasa si am primit complimente de la toata lumea, asa ca nu sint chiar grasa cum ma vad eu :) cred ca am o lupa-n oki, lool. Toulouse, la ville rose
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
FETELOR HI HO HO..am bicicleta!!!!!!! Acusica am ajuns acasa dupa ce am pedalat masiv ca magazinul e la vre-o 7 km de noi. Nu mai pot de incantare. Mai trebuie un pic reglate, da asta facem maine si speram ca maine daca nu ploua sa inauguram si malul Rinului cu noile noastre bicle. Scarmanus nu-i bai ca pana pe 18 nu ajungi unde ai fi vrut.Gandestete cum erai acum 3 luni si sarbatoreste acolo regeste. Eu am blugii pe care ii purtam in septembrie.Cand ma deprim ii scot din dulap ii pun pe mine si gata....s-a facut primavara. Nu am ajuns eu unde am vrut (nu inca) da si cand vad de unde am plecat...ooooooo.....e ceva. Pupici si week-end placut fetelor dragelor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop tzop si eu dupa o indelungata absenta.. Mi-a fost dor de voi,sa stiti! Scarmanus, nu ziceai ca bluza o sa o porti pe 11 martie?Hai ca suntem tare curioase,cel putin eu..hehe. In Cluj e o vreme tare tare frumoasa si daca o s-o tina tot asa,ma apuc iar de alergat.Ieri am scapat de cosmarul "sarbatorilor",zile de nastere,iesiri la pizza si alea alea..si ma apuc iar de treaba. Eu tot la 61 de kg stagnez,chiar ma mir ca nu m-am mai ingrasat.Am si poze,dar nu stiu daca sa le pun la "dupa",ca inca nu's gata. Fetelor..problema e ca nu mai am putere sa mai tin o cura de slabire,psihicul meu e la pamant deja.Parca mananc in ciuda,numai ca sa ma ingras.Nu mai rezist sa tin un regim normal,iar de luni vreau sa ma apuc din nou,insa vointa nada.Sunt tare demoralizata..sper sa imi adun ultimele puteri si sa ii dau bice. Un we minunat si profitati de vremea de afara,e prea frumoasa pentru a sta in patutz.Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, mi-am luat si eu cantar electronic! Ma tot enervam ca incetinisem ritmul la slabit si pe cantarul normal era greu sa-mi dau seama cate sute de grame slabesc. Asa ca ieri l-am cumparat. Si sunt foarte multumita, azi dimineata mi-a aratat 63,7kg! Precizez ca am plecat de la 68,5kg, deci in 6 sapt. de monty am scapat de 4,8kg[bis][bis][bis]. Deja se vede diferenta! Pupici si spor la slabit, Mihaela si Alex (1 an si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Micorint! Intr-adevar, cantarul electronic e esential intr-o cura de slabire...Te motiveaza fiecare suta de grame pierduta... Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, eu sunt din Bucuresti si am cumparat cantarul electronic de la magazinul Domo din Mobexpert de langa Cora si a fost 1.614.000 lei (pretul era de fapt 1.700.000 lei, dar ne-au dat si un discount de 5%). Este Tefal, are doua memorii, deci il foloseste si sotul meu, si are 2 ani garantie. Poti sa te uiti pe pagina de internet a magazinului Domo, sunt acolo mai multe modele la diverse preturi. Am vazut si mai ieftine, in jur de 1.000.000 lei, la Carrefour, dar eu am vrut unul mai 'de firma'. Pupici si spor la slabit, Mihaela si Alex (1 an si 8 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

e bun cantarul asta electronic..chiar ma stimuleaza[:D]mai ales cand imi arata cantitatea de grsime din corp[bang] ei fetele..eu n.am mai postat de la 1 martie,ca m.am saturat sa ma jeluiesc aici,asa ca pana la rezultate palpabile ma abtin.. asa ca de la 1 martie pana azi am dat jos fix 3kile jumatesi sunt teribil de mandra[^]asta fara nici o dieta clara..adica fara paine (numai toast),fara prea multa carne,fara multa bere si cola[q],mancat seara putin sau deloc..tot asa,masochism curat[:D]si cate o nastere in fiecare dimineata de la kilul de ceai de seara[bang] eu nu ma bag la monti,asta inseamna gatit mult..asa ca de maine dimineata(luni)14 martie timp de o saptamana mananc numai ciorba de varza pana imi pocnesc falcile,seara litrul de ceai antiadipos si NU MA CANTARESC!!!! ca de doua saptamani am dat in fixatie,ma urc pe cantar si dupa ce merg la toaleta[:D] asa ..stiu ca supa asta de varza e mancatoare de kile asa ca vreau sa am un soc pozitiv dupa o saptamana!!!cine a mai incercat ciorbica?? cand o sa mi se faca rau de atatea farfurii de varza[alcool][xx(],intru sa ma incurajati!!! succes si voua si pan la vara sa fim zvelte!! http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=mamica%20dulce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana75, cantarul meu electronic nu e de firma, e cumparat din Metro acum un an (cand aveam cu vreo 10kg mai mult), iar acum am vazut ca e chiar in oferta, la sub 700.000 lei. De aratat, arata bine, ca l-am "verificat" ori de cate ori am avut ocazia, m-am cantarit si la sala, si la dr. fetelor, la fel arat... Mamico dulce, ai inceput promitator! Succes in continuare! Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 11 luni) si Ramona (1 an si 10 luni) http://community.webshots.com/user/lauratenea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...