Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum tratati vergeturile?


Recommended Posts

Eu am reusit sa evit vergeturile pe burtica ungandu-ma in fiecare seara doar cu sfanta crema de galbenele. Din pacate, nu m-am gandit ca mai exista si fese pe lumea asta, asa ca acum, dupa nastere, jumatatea trebuie sa mangaie si vergeturile… [:D] !!! DARAEL & Maria-Daria (3 saptamani) [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu am facut la al doilea bb cateva vergeturi pe burtica[bang] si din cate stiu nu prea mai dispar indiferent cu ce super creme m-as da. Acum ce mai conteaza cand ma uit la cele 2 minuni din viatza mea[bibe][copil], Andra mamica lui Matei (5 saptamani) si Andrei (4 ani si 5 luni) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, si eu deschisesem mai demult un subiect pe tema asta si mi s-a spus ca microdermoabraziunea si laserul sunt singurele solutii...[bang] mie mi-au aparut vergeturile in saptamana 42...desi m-am dat cu creme anti... Acuma ca sa le atenuez imi fac zilnic la dus gomaj pe burtica (ca si pt ten gras nesensibil..., sunt creme cu particule solide) si apoi dau cu aceeasi crema Palmer antivergeturi folosita in timpul sarcinii, plus cu ulei de corp si p[arca s-au mai atenuat... va pupic, allya si alex-dinu (28 oct 2003) http://community.webshots.com/user/allyalex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...