Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut cosmeticiana foaaaarte buna !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
cel mai reusit tratament cosmetic facial din viata mea a fost anul trecut (nu radeti de mine)... la hotel marriott... pretul ca in anglia, dar am iesit cu o fata curata (constatat de prietene nu doar de mine) si, culmea, neiritata deloc si m-a si tinut luni de zile (cu intretinerea aferenta). aici inca nu am gasit o cosmeticiana sa-mi placa :((( daca va intereseaza scotocesc si va dau numele tipei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eleni draga trimite-mi si mie te rog adresa. Mi-e rusine sa recunosc dar n-am fost niciodata la cosmeticiana. Bine, ca am si avut noroc de un ten bun si n-am avut probleme. M-am ingrijit acasa cat am putut, dar de la un timp am tot mai multe puncte negre pe nas si mi le tot zgandaresc si de arat parca mi-as fi prins nasul in ceva. Adresa mea este: mireaf@yahoo.com Mersic Florentina si bebita Alexandra http://community.webshots.com/user/alexuta2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor cochetelor, acum ma duc pana la Rodica sa copiez preturile exacte si vi le trimit tuturor pe PM sau mail. O sa dau cu copy si paste ca mi-e lene sa scriu atatea PM-uri (o sa ii iau comision Rodicai[:D]...). Revin cu informatii detaliate si sper sa fiti multumite de serviciile ei! Daca nu mi-era teama de urecheala pentru publicitate gratis, bagam un raspuns pe forum... hai ca n-o mai lalai, am plecat la Rodica si revin cu detalii! Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai ce subiect bun....Eleni te deranjez si eu cu aceasi rugaminte ...la motomicu@yahoo.com poate stie cineva o cosmeticiana buna si in sectorul 6? daca nu, pt. fatzalaul meu care e supersensibilos...dupa fiecare spalat/dus...parca sunt piscata e urzici...plus alte nebunii pe el..merg oriunde numa' sa sca de belele..sper Multam fain[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...