Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut cosmeticiana foaaaarte buna !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 25
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna Elena, sunt putin emotionata pentru ca desi intru de saptamani bune pe forumul desprecopii, n-am avut pana acum curaj sa postez nici un mesaj la nici unul din topicuri.(sper ca n-am facut greseala sa incurc forumul cu topicul?) acesta este deci primul meu mesaj si bineinteles ca are si o rugaminte...si eu am nevoie de adresa cosmeticienei tale... Multumesc mult, Andreea andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata! M-am executat! Am dat PM-uri si mailuri cu amanunte! Am fost si la Rodica sa ii spun ca am laudat-o pe forum si sa nu ma faca de ras: sa umble spalata pe dinti, cu unghiile taiate si cu batista curata... si sa nu-si uite matricola![:D] Serios acum sa-mi spuneti si mie daca ati fost sau nu multumite! Ca sa stiu daca imi iau "comisionul" de la Rodica sau nu...[;)] Sa fiti frumoase! Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Eleni, din nou multumiri pt Rodica, am fost ieri dupa amiaza, a fost foarte bine, mi-a placut destul de mult. Acum, singurul repros pe care i l-as face ar fi ca nu m-a intrebat (nici eu nu i-am spus) ce fel de creme si tratamenturi sa foloseasca si mi le-a pus pe cele mai scumpe (din preturile pe care mi le-ai dat tu) adica m-a costat 700 tratamentul (da' a si durat 2 ore cu totul). Noroc ca eram pregatita cu bani acoperitor[:D]. Oricum pt odata la nshpe luni nu e o tragedie! Atita ca eu consider ca ar fi trebuit sa fiu consultata inainte. In rest ea e dragutza, blinda si are, intr-adevar, o mana foarte usoara. A! Si inca ceva: cand am venit acasa mi-am mai scos eu vreo 3-4 puncte negre din barba pe care nu stiu cum, dar nu le scosese ea. Eu nu spun astea pt a face cuiva repros, Doamne fereste, si sper Elena sa nu te superi [flo] dar ca sa fie situatia cat mai clara si pt celelalte fete. Pe total a fost insa BINE! danat http://community.webshots.com/user/danateu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danat, cum Dumnezeu sa ma supar? Prefer sa aiba cineva cate ceva de comentat, decat sa nu zica nimic si sa ma bombane pe tacute. In felul asta isi pot forma fetele o parere avizata, din mai multe surse. Si poti sa fii sigura ca daca se mai duce vreuna, o sa ceara din prima tratamentul pe care il agreeaza ca pret... uite asa invatam din scaparile altora... O zi senina! Elena & Maria Bucuria
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...