Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cristi - la Antena 1 de ziua lui


Recommended Posts

  • Administrators
dragi prieteni Desprecopii.com, Astazi am primit o stire imbucuratoare de la o prezentatoare a Observatorului Antenei 1. Nu ma pricep sa postez un mesaj pe forum. M-am logat ca sa le spun celor care ne-au scris la redactia de stiri a Antenei 1 ca ne vom implica in cazul lui Cristi. Ceea ce putem noi face e sa prezentam la stiri povestea lui. Si o vom face pe 14 martie, atunci cind copilul va implini 3 anisori. Speram ca oamenii sa fie impresionati de drama lui si sa-l ajute atit cit vor putea si ei... Simona Gherghe - Antena 1 Este imbucurator sa stim ca presa noastra face loc acestui caz. Capusorul nostru blondut va impresiona cu siguranta multa lume. Sa speram ca - de partea cealalata a ecranului - vor fi si acei care pot face o mare diferenta in viata lui Cristi. Multumim Antenei 1 si Simonei Gheorghe. Imi dau seama din ce in ce mai des - ca Desprecopii.com e pe val. "tineti aproape" [dc]
Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Minunat!! Ma bucur foarte mult sa aud ca lucrurile incep sa mearga tot mai bine. A-ti incercat si la alte televiziuni?Am putea trimite mesaje si la Romania1 unde majoritatea stirilor se difuzeaza si pe Tvr international , poate avem noroc si acolo. Sau la Protv... Dana&bb Andy(1 an)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uraaaaaaaaa! O veste foarte buna!!! Ma bucur ca mesajele noastre incep sa aiba roade!!!! Imi pare rau ca nu am sa vad emisiunea, poate o inregistratzi voi, cei de aici, si o bagatzi undeva sa o vedem si noi, cei de departe...Va pup si va iubesc, prieteni de pe [dc]! [flo][flo] oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur asa de mult,desi nu am Anteba 1,o voi anunta pe sora mea si apoi voi cere detalii.Deja i-am povestit de Cristi si urmareste si ea ce se intimpla cu el. Theodora,[copil] Alexandros,[copil] Yannis 2 ani pe 03.Aprilie.2004. [loveyou] http://community.webshots.com/user/theodorapap Si aici mica mea familie:http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Theodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...