Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cristi - la Antena 1 de ziua lui


Recommended Posts

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by carmenutza
eu cred ca SG prezinta stirile de la 23...dupa Tuca, dar oricum reia stirile din jurnalul principal, asa ca daca va fi la stiri pe 14 Martie cu siguranta va fi prezent si in jurnalul de la 19... Dumnezeu ne-a intins o mana! Carmen si bb Maya Alexia
Tuca nu exista duminica. la ora 23 nu exista stiri in nici o zi a saptamanii. la 22 mai sunt stiri (L-V) care sunt prezentate de Letitia Zaharia.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conturile in care pot fi donati banii pentru viata lui Cristi sunt deschise la: Bank Post Romania - filiala Magurele Lei: 251101.113709002083015 Dolari: 251101.213709002083013008 Titularul conturilor este Dr. Cristian Gabriel Popescu - Bucuresti. Depunerile se pot face de la orice filiala din Romania si nu numai. There is a difference between knowing the path and walking the path.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tuca nu exista duminica. la ora 23 nu exista stiri in nici o zi a saptamanii. la 22 mai sunt stiri (L-V) care sunt prezentate de Letitia Zaharia.
quote:

Korekt....nu mi-am dat seama ca 14 este Duminica..si da, am confundat cu Pro tv care mai are stiri la 23...asa ca tot in jurnalul principal va fi prezent. Carmen si bb Maya Alexia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...