Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

AJUTATI-O PE SIMONA SA-L AJUTE PE CRISTI!


Recommended Posts

In acest moment, Simona Gherghe, de la Antena1-OBSERVATOR, se chinuie sa faca rost de cit mai multe date despre Cristi. Are nevoie de oameni care pot vorbi despre el, are nevoie de Adelina (care se pare ca refuza ajutorul presei...[q]), are nevoie de cit mai multe informatii. Stiu ca exista pe forum oameni care s-au oimplicat activ in acest caz! Va rog sa o ajutati pe Simona sa-l ajute pe Cristi! Va stau la dispozitie cu mail-ul sau nr. meu de mobil: 0788.102.719 (eu si Simona am fost si-am ramas, intr-un fel, colege!) Va multumesc mult! "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
2mami, hai sa nu o judecam pe Adelina, caci noi nu vedem de aici decit virful aisbergului... Pentru mai multe amanunte, poti citi subiectul Luptind cu birocratia de la Ajutor umanitar... Se pare ca anumite lucruri aparute deja in ziare i-au facut rau..., nu avem de unde sa stim nici cum se chinuie ea pentru Cristi si nici cite bobirnace ia peste nas de la cei din jur. Sper insa ca, dupa ce va vorbi cu simona si va vedea ca fata asta e in primul rind OM si apoi jurnalist, va accepta colaborarea cu Antena1. "Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai in masura sa discute despre cazul lui Cristi ramane totusi Adelina. Toate celelalte persoane de aici au aflat de cazul lui Cristi prin intermediul Adelinei. Multe dintre cele de aici nu stiu mai multe decat ce se poate vedea pe forum. Sunt intr-adevara si cateva fete de aici care au tinut legatura cu Adelina si telefonic si care chiar l-au vizitat pe Cristi. O sa incerc sa iau la rand toate subiectele si sa-ti zic care sunt acesti membri, daca intre timp nu cumva citesc ei deja mesajul lansat de tine. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 6 sapt. DNP 1 nov.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din ce-am reusit sa-mi dau seama astea ar fi nick-urile care au luat legatura intr-un fel sau altul direct cu Adelina (email, telefon etc.): m34 carina (nu stiu sigur) monicuta danielac si bine-nteles adminii stiu cel mai multe, dar ei sunt si cei mai ocupati... Nu pot baga mana in foc, dar din mesajele lor am dedus ca ar fi contactat-o pe Adelina sau Adelina i-a contactat direct pe ei. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 6 sapt. DNP 1 nov.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Carina este cea care a mers si l-a vizitat pe Cristi la Cluj la spital, iar ruxi stiu ca s-a ocupat de creacea site-ului special pentru Cristi: www.pentrucristi.ro Sper sa te ajute cu ceva informatiile. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic" [gravi] 6 sapt. DNP 1 nov.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

angi spunea cineva aici ca toate informatiile le stim prin intermediul Adelinei si asta e adevarat. La fel de adevarat e ceea ce spui tu in alt subiect ca Adelina nu poate legal sa obtina acele informatii. Intrebarea e cine poate??? Mama o taiem de pe lista...Cine poate legal sa intrebe Spitalul C-ta despre acte? O fundatie, Antena 1,un avocat cine????? Nu pot sa cred ca nu il putem ajuta pe Cristi doar pt ca suntem tinuti in loc de legislatie!!!! Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...