Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preludiul si postludiul


Recommended Posts

Salutare!!! Ce parere aveti despre acele jocuri amoroase dinaintea [xinpat] si ce sau cum faceti pentru a dura mai mult? Va intreb pentru ca la noi nu prea sunt decat f.f rar si nu stiu ce as putea face...sa fie devina stresul, oboseala, rutina? [:(] La fel si cu partea de dupa [xinpat] cateodata avem parte de conversatii linistite, pline de tandrete si cred ca oricine stie cata tandrete pot exprima cuvintele soptite in acea intimitate, insa in ultimul timp situatia e cu totul alta: nu mai avem asa ceva, dupa [xinpat] urmeaza repede un [dus] si apoi totul s-a sters cu buretele. Nu stiu ce parere aveti sau cum este in cazul vostru dar mie nu prea imi place...sincer [q] Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by descintec
ma, ce delimitari exacte aveti :)...de ce una scurta nu poa sa fie incadrata la dragoste? [:D] D.
bineinteles ca dragostea (iubirea) participa in toate..[:D] da mai avem chef si de una mica sau nu prea avem timp ca dehh tre sa ajugem la o petrecere sau la munca...asa ca mai putin preludiu..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by louisea
si inca ceva.. exista (pt mine) a tipuri : - una mica - a face dragoste prima se aplica in cele mai multe cazuri in situatiile mai sus mentionate.. a doua implica neaparat : vin (rosu[:D]), lumanarele....arsenalul..
uuups!..bice, curele, catuse?..ia povesteste la baba [:D] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:I] [:I] acu´ si tu.. doar nu vrei sa-mi dezvalui draga asernalul aici.. dup´aia mai crede lumea pe aici ca´s perversa... si ma mai trezesc si cu accesul interzis.. da m-am prapadit de ras cand ti-am citit intrebarea. perverso!![:D] [:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by louisea
[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] acu´ si tu.. doar nu vrei sa-mi dezvalui draga asernalul aici.. !![:D] [:-)))]
offfoff, pe cand credeam ca ajung in miezul lucrurilor [:] martha [flo], sper sa primesti raspunsuri mai serioase D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...