Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preludiul si postludiul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Martha, daca te referi la un preludiu ca-n filme, mie nu mi-a venit in cap decat ala din 9 saptamani jumate, insa strip-teas-ul il face dumnealui. Sau cel din True Lies, la fel, cu rolurile inversate, dar ai grija sa nu te loveasca in cap cu veioza, in loc de telefon :))))) Nu garantez pentru durata, dar garantez pentru buna-dispozitie inter- si post-ludiu. J.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana76
Ca tot vorbiti de sex: ce parere aveti de sexul oral? ca in ultimul timp e in mare voga in filme, reviste, orice. Tare as vrea sa stiu pentru ca eu sunt cam contra iar sotul meu pro. Poate daca as vedea mai multe femei pro m-ar mai incuraja si pe mine.
Daca o sa apara prea multe femei PRO, cineva se va gasi sa doreasca si multe femei ANTENA sau mai stii… unele NATIONAAAAAAALLLLLL… [^] !!! Scuze, dar nu am rezistat sa nu zambesc un pic ! Si, de fapt, chiar daca toate ar fi pentru, iar tu impotriva, cine te poate obliga ? Revenind la subiect, durata depinde doar de cei doi, asa ca, draga martha78 , poti lua tu initiativa unor perioade mai lungi…… dar nu prea lungi sa nu adoarma partenerul. DARAEL & Maria-Daria (3 saptamani) [flo] “A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca daca ar di 100 de femei PRO si 80 de femei CONTRA te-ar incuraja cu ceva ? Eu zic ca ori esti asa ori este asa !? Asta depinde numai de voi doi si mai ales de tine. Andra mamica lui Matei (5 saptamani) si Andrei (4 ani si 5 luni) Album Andrei: http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=954&cid=448
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana76
Ca tot vorbiti de sex: ce parere aveti de sexul oral? ca in ultimul timp e in mare voga in filme, reviste, orice. Tare as vrea sa stiu pentru ca eu sunt cam contra iar sotul meu pro. Poate daca as vedea mai multe femei pro m-ar mai incuraja si pe mine.
hmmm, si cum sa rezolvam noi asta?..iti trimitem ceva poze, casete? [:D] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

draga da ai incercat macar ca sa fi contra????? prima data il pui sa-ti faca si ii dai indicatii daca nu stie... daca iti place o sa fie si a doua oara si atunci el o sa stie mai mult cum...... bafta.... da macar incearca.. s-ar putea sa ai surprize si o sa devi dependenta!!!![:-)))][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by louisea
draga da ai incercat macar ca sa fi contra????? prima data il pui sa-ti faca si ii dai indicatii daca nu stie... daca iti place o sa fie si a doua oara si atunci el o sa stie mai mult cum...... bafta.... da macar incearca.. s-ar putea sa ai surprize si o sa devi dependenta!!!![:-)))][:D]
asta e un drum cu doua sensuri, nu?? ..de ce se circula doar pe-o parte? [:D] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana76
Ca tot vorbiti de sex: ce parere aveti de sexul oral? ca in ultimul timp e in mare voga in filme, reviste, orice. Tare as vrea sa stiu pentru ca eu sunt cam contra iar sotul meu pro. Poate daca as vedea mai multe femei pro m-ar mai incuraja si pe mine.
Draga mea spui ca in ultima vreme e in mare voga, inseamna ca deja multe femei(cele care apar in filme,reviste etc) si-au exprimat optiunea :)) Te ajuta asta cu ceva? E alegerea voastra. Personal sunt PRO pentru tot ceea ce face doi oameni sa se simte bine impreuna.Si daca se si iubesc, e de-a dreptul minunat Nadina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
quote:
Originally posted by louisea
draga da ai incercat macar ca sa fi contra????? prima data il pui sa-ti faca si ii dai indicatii daca nu stie... daca iti place o sa fie si a doua oara si atunci el o sa stie mai mult cum...... bafta.... da macar incearca.. s-ar putea sa ai surprize si o sa devi dependenta!!!![:-)))][:D]
asta e un drum cu doua sensuri, nu?? ..de ce se circula doar pe-o parte? [:D] D.
iara tu aici!!!! [alcool] hai ca-mi place de tine!!!!!!!!!! [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] ii trebuie politist sa dirijeze circulatia ca altfel s-ar putea produce blocaje in trafic.....stanga, dreapta, mai repede, STOP!!! ACOLO!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...