Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preludiul si postludiul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Gagici, io nu stiu cum suntetzi voi, dar eu de cand sunt [gravi] spre disperarea sotului, sunt cea mai fericita cand ma lasa sa dorm. La ultima incercare pasnica de [xinpat] m-au apucat niste dureri de burticka de abia puteam respira si am luat NoSpa si mi-a trecut. Sper sa ma apuce o chestie legata de primavara sa mi se urce hormonii la cap ca altfel... simt ca-l pierd. Pupici Roxana [gravi] 23 sapt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by descintec
quote:
Originally posted by liris
sexul oral extraconjugal vrei sa spui ? ce parere avem de el??[:D][:D][:D][:D]
io zic ca nu te absolva de vina..sau da?..in cazul lui Clinton cum a fost pana la urma? [:D] D.
"I did not have sex with this woman" de unde la ex-residentul Clinton :oral nu e sex...[:D][:D][:D] atunci e preludiu?[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu ca [biz]in lapte. Incerc sa raspund la subiect (preludiul si postludiul). Daca te referi la arsenalul de genul muzica in surdina, luminari, sampanie, ele erau o practica obisnuita vremuri. [cina2][sex](suntem impreuna de 9 ani). Latura sexuala a fost intotdeauna importanta pentru noi, in sensul ca a fost tocmai unul dintre motivele pentru care relatia noastra a mers intotdeauna si merge inca atit de bine. Pot spune ca suntem norocosi pentru aceasta compatibilitate. In zilele noastre (mai ales de cind o avem pe Ioana...) lucrurile au alunecat pe panta mai kinki, in sensul ca asteptarea sa gasim un moment si un loc potrivit a devenit practic preludiu in sine... Din cind in cind ne mai permitem cite o chestie pe care noi o numim "pe indelete". In privinta postludiului reactionam iarasi la fel: nu exista postludiu mai bun decit un dus rapid [baie] si un somn profund. Iar cind te trezesti ai la ce sa te gindesti cit e ziua de lunga... Cu sexul oral e subiect separat sau continui tot aici?[:)][:)][:)] Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Catusha
Hi hi hi [:D][:D][:D][:D][:D], Liris, sa lamurim un aspect pentru a evita confuziile: sotul meu si cu fuckerul ala din Regie sunt doua persoane separate... Sotul meu e mai tare... Catusha
Hai c-am ras 5 minute fara oprire Cooooooooooooooooooooooool [cool][:-)))][:-)))][:-)))]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Catusha
Hi hi hi [:D][:D][:D][:D][:D], Liris, sa lamurim un aspect pentru a evita confuziile: sotul meu si cu fuckerul ala din Regie sunt doua persoane separate... Sotul meu e mai tare... Catusha
Fetelor ...M-am strambat de ras. Ala cu Regia parca era alt subiect... eeee....[:D][:-)))][:-)))] Si ca sa raspund la intrebare ... acele jocuri amoroase dinaintea [xinpat]sunt binevenite si recomandate.. Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...