Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preludiul si postludiul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by liris
quote:
Originally posted by descintec
quote:
Originally posted by liris
sexul oral extraconjugal vrei sa spui ? ce parere avem de el??[:D][:D][:D][:D]
io zic ca nu te absolva de vina..sau da?..in cazul lui Clinton cum a fost pana la urma? [:D] D.
"I did not have sex with this woman" de unde la ex-residentul Clinton :oral nu e sex...[:D][:D][:D] atunci e preludiu?[:D]
Preludiu mey, ca-i mai frumos asa! :) Insa la ei doar intr-un singur sens .... pacat nu? [:I] Irinusha - cu minunea "surpriza" de 31+ saptamani din burtica [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei fetelor ... eu am observat o chestie la mine ... ma supar repede si sunt pusa pe cearta atunci cand sunt ne [xinpat] , asa ca decat sa va certati mai bine luati o doza de [xinpat]. Apropo ... draga Iuliana76 ... parca ... mai dar tu in ce secol traiesti ... Iti mai pui problema cu sexul oral? Si fie vorba nu e la moda acum, se practica decand lumea doar ca poate acum ai descoperit tu ... Daca o intreb pe mama pun pariu ca si pe vremea lor era " la moda " sexul oral. Aici nu este vorba despre moda, este vorba de ceea ce iti place si ceea ce nu iti place . In pat nu trebuie sa ai rusine si atata timp cant un lucru place ambilor parteneri nu este pervers ... Tu nu ai auzit de pozitia 69? Incearca-o ... e misto . Eu cu sotul practicam lucruri din acestea "la moda " si sa sti ca e tare bine ... mai ales ca nu ne plictisim niciodata ... Avem destule camera ca sa tot schimbam locul ...:)) lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cind am spus ca o sa ajungem cu subiectul la Zona Zoster ma refeream la riscul sa apara prea multe amanunte "indecente" daca patrundem mai adinc in detaliile sexului oral... Nici vorba de altceva, suparari, frustrari sau mai stiu eu ce... Iar cind am spus "provocari" ma refeream la faptul ca daca Liris mai insista un pic eu imi dadeam drumul la gura si spuneam tot... Era o gluma... Liris, spune-mi ca tu ai inteles... Catusha
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...