Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preludiul si postludiul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai fetelor m-ati facut sa rad de m-am prapadit. Legat de preludiu/postludiu, e bine sa fie, dar nu mereu se poate. Doarme cupilu, se trezeste cupilu, urla/ tipa (tot cupilu mai [:D]). Deci cand se poate, e minunnat, cand nu tot bine e. Despre chestia ailalta la moda, pot sa spun ca mie tot timpul mi-a placut sa fiu la moda, asa ca nu ma pot lasa mai prejos in domeniul asta [:D][pk]. Atata timp cat comportamentul sexual practicat e acceptat de ambii (sau de toti cei implicati [grup]) si nu reprezinta un pericol pentru viata sau integritatea lor, atunci nu vad unde e problema. Anda si printesuca Carina (1 an si 4 luni) http://community.webshots.com/user/andamihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Iuliana, cum eu cand am intrat pe site-ul asta am oripilat pe toata lumea punanad intrebari despre sexul oral, ma simt pe undeva datoare sa-ti raspund. Pai cu sexul oral...hm...depinde. O poti lua ca pe o noua experienta sau poti simti ca vrei sa faci asta. Initial nici eu nu am acceptat aceasta "practica". Insa la un moment dat am vrut-o! Depinde de intensitatea relatiei si de mentalitatea ta. Dar ... invatand de la fetele de pe site: in cazul tau e valabila si reciproca??? E minunat sa daruiesti excitatie si sa-l faci sa pluteasca, dar el iti intoarce senzatiile? Daca vei vedea si din partea lui disponibilitate iti vor veni si tie alte "pofte" Bafta! Si nopti fierbinti!....sau zile!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liris
Mie nu-mi place. Dar il practic ptr ca ii place sotului meu. [:D] Gata , tac , ca ne baga la "zona"! Mi s-a facut si mie teama....
Chiar poti face asta doar ca sa-i faci lui pe plac? Dar el ce-ti ofera in schimb sau el nu se "sacrifica"? Scuze, poate ca am deviat putin de la subiect... Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by martha78
quote:
Originally posted by liris
Mie nu-mi place. Dar il practic ptr ca ii place sotului meu. [:D] Gata , tac , ca ne baga la "zona"! Mi s-a facut si mie teama....
Chiar poti face asta doar ca sa-i faci lui pe plac? Dar el ce-ti ofera in schimb sau el nu se "sacrifica"? Scuze, poate ca am deviat putin de la subiect... Mihaela
exista lucruri pe care sunt dispusa sa le fac [^], chiar daca nu-mi plac...ei nu intelege ca vomit dupa aia ...ci doar ca eu ...spre deosebire de alte fete nu simt nici o placere sa ... ce e acadea?!nu e! Daca nu ajungem noi la cosul de gunoi nu stiu ce sa zic!!! ne paste "zona"[:D]...fititzili...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liris
[exista lucruri pe care sunt dispusa sa le fac [^], chiar daca nu-mi plac...ei nu intelege ca vomit dupa aia ...ci doar ca eu ...spre deosebire de alte fete nu simt nici o placere sa ... ce e acadea?!nu e!
iris, ia borcanul cu dulceata pe aproape sa poti incinge [alcool] D.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by liris
quote:
Originally posted by martha78
quote:
Originally posted by liris
Mie nu-mi place. Dar il practic ptr ca ii place sotului meu. [:D] Gata , tac , ca ne baga la "zona"! Mi s-a facut si mie teama....
Chiar poti face asta doar ca sa-i faci lui pe plac? Dar el ce-ti ofera in schimb sau el nu se "sacrifica"? Scuze, poate ca am deviat putin de la subiect... Mihaela
exista lucruri pe care sunt dispusa sa le fac [^], chiar daca nu-mi plac...ei nu intelege ca vomit dupa aia ...ci doar ca eu ...spre deosebire de alte fete nu simt nici o placere sa ... ce e acadea?!nu e! Daca nu ajungem noi la cosul de gunoi nu stiu ce sa zic!!! ne paste "zona"[:D]...fititzili...
Atunci este un pic egoist daca se gandeste numai la satisfactia lui si la placerile tale deloc ...sau este doar un moft??? Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...