Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Preludiul si postludiul


Recommended Posts

pfiuuu, prevad episodul "zece care-i si intrece" la topicul asta! :)) oricum, ati dovedit un adevar simplu: umorul e o adevaraciune de jucarie amoroasa, iar cateodata, la case mari(Casa Alba din Regie am vrut sa spun), tine loc si de preludiu clintonian, si de postludiu romulan. engage! :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Loredanaiascu, eu am fost crescuta intr-un secol foarte indepartat. Cred ca "pudicitatea" asta a mea se datoreaza educatiei primite. Sexul era un subiect tabu si chiar mai rau: era vorbit destul de rau incat cred ca am ramas cu sechele. Doctor ginecolog mi-am cautat femeie ca nu suportam ideea sa fie barbat. Si multe altele. Nu pot sa-mi manifest sentimentele in public: sarut, imbratisari. Sunt anormala. liris, multumesc de sinceritate. Ai fost super, un adevarat membru al forumului, n-ai dat-o cotita. [cool] Ellaalba: sotul meu e gata sa-mi satisfaca orice pofta, oricand si oricum, chiar daca eu nu fac la fel. De aceea ma framant, il iubesc foarte mult si nu vreau ca lucrul acesta sa ne afecteze relatia. O sa-mi iau inima in dinti si..... asta e, ce nu face omul din dragoste?... mai ales cu un sot ca al meu. [il]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca si eu am fost crescuta intr-o casa pudica. si uite ce am ajuns[:D][:D]!!! eu am avut multe prietene, mai ales in timpul studentiei, departe de casa....si sa stii ca ele sunt de vina ...ca eu la mama acasa...[:D]!!! eu nu cred ca e chiar asa rau sa faci ceva ce-i place sotului , iar ptr tine nu este placut , dar nici neplacut, mai degraba tot aia. Iar daca e vorba de pudoare ...asta sa fie ultima problema!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana scumpa mea, mare pacat e chestiunea asta cu educatia! Fetele care se formeaza intr-un mediu ipocrit, care neaga realitatea, risca sa ajunga la frigiditate - Doamne fereste!!! Baga de seama si tu, si fiecare dintre noi, cum ne educam copii in sensul asta! Dar cred ca esti o mare norocoasa! Daca sotul tau face orice ca tu sa te simti bine problema e ca si rezolvata. Apropo? Marele "O" e prezent? Daca da atunci mai e un pas mic mic! Uita de tine! Lasa-te dusa de val...uita de tot ce e in jur, ce-a fost si ce va fi! Asa, "dezbracata" de principii si tabu-uri, raspunde doar gesturle lui, simte-te libera sa-i daruiesti placere! E sotul tau si merita din plin....si-apoi daca nu-i dai tu ce are nevoie...s-ar putea sa gaseasca altundeva! Te pup...IO Marea Experta! hi hi hi P.S. citeste cate ceva din filosofia indiana...sau macar gandeste-te la "Maitrey"...cum spunea Eliade : femeia din India devine in noaptea nuntii din fecioara in adevaratul sens al cuvantului, amanta desavarsita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iuliana76
Loredanaiascu, eu am fost crescuta intr-un secol foarte indepartat. Cred ca "pudicitatea" asta a mea se datoreaza educatiei primite. Sexul era un subiect tabu si chiar mai rau: era vorbit destul de rau incat cred ca am ramas cu sechele. Doctor ginecolog mi-am cautat femeie ca nu suportam ideea sa fie barbat. Si multe altele. Nu pot sa-mi manifest sentimentele in public: sarut, imbratisari. Sunt anormala. liris, multumesc de sinceritate. Ai fost super, un adevarat membru al forumului, n-ai dat-o cotita. [cool] Ellaalba: sotul meu e gata sa-mi satisfaca orice pofta, oricand si oricum, chiar daca eu nu fac la fel. De aceea ma framant, il iubesc foarte mult si nu vreau ca lucrul acesta sa ne afecteze relatia. O sa-mi iau inima in dinti si..... asta e, ce nu face omul din dragoste?... mai ales cu un sot ca al meu. [il]
pai daca ai nevoie de ajutor spune , cu un cont de e-mail huuuuuuge iti pot trimite filme fooooarte educative ! inveti multa tehnica de acolo....[:D][:D][:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor sunteti SUPER NU GLUMA !!!! Noi facem de toate, DAR CHIAR DE TOATE !!!! Nu poate fi nimic mai placut decat sa te bagi in asternut cu iubitul si sa va oferiti cele mai rafinate placeri unul altuia. Si ai mei parinti au fost (si sunt) foarte pudici, dar am invatat singura sa ma dezinhibez si sa fac chestii la care altadata nici macar nu indrazneam sa ma gandesc. Asa, ca la treaba, nu mai pierde timpul !!![xinpat] Melania melania
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...