Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lozinca zilei: "De 3 ori femeie"


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Le zice bine, dar consider ca femeile puternice nu copiaza "modelele".Cred ca numai femeile complexate si nesigure pe ele fac asta, mi se pare absurd sa te infometezi, sau sa-ti faci niste modificari majore, numai ca sa fii in ton cu moda.Deci, capul sus, doamnelor, si invatati sa va apreciati propriul corp, cu toate defectele pe care le are, si sa va iubiti,pentru ca daca nu o faceti voi intii, nimeni altcineva nu o va face. Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa ne acceptam si sa ne apreciem asa cum suntem.Eu cred ca fiecare femeie are frumusetea si farmecul ei. Nu trebuie sa ne luam dupa cele care apar la TV si in reviste care stau ore intregi la coafura si cosmetica,ca sa arate bine pe coperta unei reviste sau la o emisiune.Am vazut mai demult intr-o revista mai multe VIP-uri nefardate printre care si Pamela Anderson,nici nu semana deloc cu cea pe care o vedem in filme. alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mare dreptate are Blyth!!!Revistele pt femei sunt o mare porcarie in marea lor majoritate.Cand eram adolescenta eram f impresionata de ele si cheltuiam o gramada de bani pe astfel de reviste.Bineinteles ca mai si incercam sa urmez aberatiile de acolo....diete cu spanac proaspat in mijloc de iarna,machiaje cu produse Estee Lauder,Chanel etc.Sa fi cheltuit tot salarul lu' tata si tot nu-mi ajungea pt un machiaj de asta.Cand eram in Romania am ajuns la concluzia ca mai bine cu banii pe care i-as da pe revista,mai bine imi cumpar ceva(un ruj,o crema).Mai ales ca preturile revistelor in Romania sunt f piperate.Aici le cumpar ca sa exersez germana[alcool].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...