Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

mai fetelor, sa va spun un secret: sunteti cea mai misto gasca de aici, serios! imi place de voi la nebunie! [pup] Laura_O, pe mine reactia de care zici tu chiar m-a surprins, nu ma asteptam. stii, ca se tot posteaza textulete primite pe mail si raspunsurile vin cu floricele si multumiri. acum sunt convinsa ca daca s-ar fi postat lista asta in topic separat n-ar fi avut succes de box office. in fine, hai sa trecem la ale noastre. si va cer si eu un sfat: sa ma duc la munca sau sa nu ma duc? m-a sunat si sotul sa imi spuna ca tocmai azi s-a hotarat sa munceasca doar juma de zi poate mai ajungem si noi printr-un vreun parc, ceva, o cofetarie, o prajitura, ca ne vedem doar o zi pe saptamana...si nu stiu ce sa fac? sa ma duc la overtime sau sa stau acasa? mentionez ca noi muncim pe rupte anul asta ca vrem casa la vara :))) astept consilierea voastra 15 minute, daca nu va riscati cu o parere, ma duc si ma bag la loc in pat, renunt si la overtime, si la quality time cu consortu', ca mor de somn! :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sa stapaniti masina sanatosi si sa va intariti creditul cat mai beton, ca astia se leaga de asta cand e vorba de casa, desi sunt mai multe variante si cu casa- daca te intereseaza ti le spun, mi-s proaspete pe scoarta inca. Noi masina de spalat am luat Fisher & Paykel, productie nou-zeelandeza (si usacat la fel), nici nu stii ce sa alegi din atatea marci. Na, ca nu era bine in Ro unde alegeai doar una-doua (pe vremuri), aici pierzi o zi intreaga decizandu-te ce sa cumperi. Diaspar si eu o vreme, ma duc la Costco.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela[:D] masina de splat este super cred ca este asemanatoare cu a mea tot FRIGIDAIRE este doar ca acum 2 sapt mi se rupsase cureaua si a trebuit sa stau cu rufele in masina 2 zile pina au venit aia sa schimbe cureaua , dar in rest spala bine si de uscat imediat le usuca ,deci FELICITARI pentru alegerea facuta ! Laura Opresc[flo] , in legatura cu adaptarea sunt 100% de acord cu tine cu toate ca am citit pe forum subiectul nu am raspuns ca am vazut ca se aprinde subiectul...[zz]... Laura Takacs [pk]despre gratar inoxdidabil ne certam si noi de cite ori mergem la COSTCO ca Al vrea si el unul nou dar eu nu si nu ca avem nevoie de alte alea nu de gratar inoxidabil, acum a vazut el ca au aparut si cele care afuma carnea...[:-)))]dar pofta o sa o puna in cui ca anul asta nu cumparam nici inxidabil nici afumator ... cit despre floricica sti de la cine este si de ce?????[:D](eu stiu) Super -Lia inchide bluza la nasturei sa nu intra musculitele la sutien[8D]...esti tare !!! Petra cit despre curatenie si eu o sa o las pe miine sau mai bine zis pe soacra acasa la curatenie si eu afara cu Alvarica ca este racoare acum si bine iar dupa amiaza nu putem crapa nici macar usa de caldura ce vine ... [poc] va salut pe toate si sa auzim de bine ... [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu te duce, fa-ti cadou o zi frumoasa! O sa va luati casa si fara astea 6 ore de overtime. Hai mai, Laura, ca nu iesi prea mare scandal. Doar AC se sesiza. Eu mai astept:)) Sper ca interesul sa fie ceva mai mare decat un singur protestatar:)) Acu scosei peria electrica din par si tabietul cu DC la prima ora tot il facui pana la urma pt. ca dc. ma verifica sefu' oricum vede ceva poze cu copii pe acolo, are si el doi si stie ca am si eu, nu se poate chiar supara, ca pe alte site-uri eu nu mai intru deloc deloc de la munca. Si nici de acasa. Astea fiind zise, ma duc la munca:)) Va pup si o zi buna, Lia ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura Takacs
Sa stapaniti masina sanatosi si sa va intariti creditul cat mai beton, ca astia se leaga de asta cand e vorba de casa, desi sunt mai multe variante si cu casa- daca te intereseaza ti le spun, mi-s proaspete pe scoarta inca. Noi masina de spalat am luat Fisher & Paykel, productie nou-zeelandeza (si usacat la fel), nici nu stii ce sa alegi din atatea marci. Na, ca nu era bine in Ro unde alegeai doar una-doua (pe vremuri), aici pierzi o zi intreaga decizandu-te ce sa cumperi. Diaspar si eu o vreme, ma duc la Costco.
Laura, zi-mi mie ceva variante cu casa. Cum sa ne intarim creditu'? Noi crez ca peste vreo doi ani casa, dar e bine de stiut din timp, doar nu o sa ne intarim creditu' in doua saptamani. Thanks, Lia ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mihaelabebe ...Voi de care aveti, ca eu am preferat cu carbune nu cu gaz.Ies niste fripturi yum-yum.
noi avem pe gaz, si l-am folosit chiar si iarna. La sotie nu ii place gustul de carbuni plus cel pe gaz il fixezi la o temperatura si nu ai probleme...iar daca vrei gust de carbune poti sa iei de la Home Depot ceva aschi speciale care sa pun pe grilul de gaz..ca si din acestea au facut astia. in rest pentru cumparat aparatura noi ne luam in general dupa Consumer Reports http://www.consumerreports.org astia au si revista scoasa la care va puteti abona sa o gastiti free la libary. mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, hai ca o sa iti zic si cu creditul ca ma mai luminai si eu de curand...dar nu acus ca sunt inviteza...am readus subiectul ca ma gandeam ca fiind toate in cunostiinta de cauza mai mult sau mai putin sa il discutam printra aragaze,masini de spalat si gratare...[:D]...pai ,discutie spirituala, nu gluma, ha? sau vreti uncitat adecvat? na, ca fusei acida...retrag...acidul... Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...