Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

Avocat: Ati intretinut relatii sexuale cu el la New York? Martor: Refuz sa raspund la aceasta intrebare. A: Ati intretinut relatii sexuale cu el la Chicago? M: Refuz sa raspund la aceasta intrebare. A: Ati intretinut relatii sexuale cu el la Miami? M: Nu. mai, conchita, ia spune-ne si noo, care-i faza cu miami-ul?!? :))) mihaela, de unde ti-ai luat frigideru'? :))ca si io am cautat a fie two-in-one da'.... http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele, treceti-ma si pe mine pe listuta voastra, chiar daca deocamdata doar chibitez citindu-va si nu ma implic prea mult. Dar din pacate nu prea am dispozitia necesara acum si nu vreau sa intristez pe nimeni. Deci din Chicago, va pupa pe toate Liliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Conchito Io votez tot cu sotzu' asa ca fugi[:D] si sa nu te prindem pe aici. Elena,merci!Masina mi-a cumparat-o soacra,femeie finuta ,ca inainte sa mi-o ia m-a sunat sa ma intrbe daca-mi place modelul.Asa ca Iubi,iti spun diseara de unde a cumparat-o ca habar nu am. Mn, io-s obsedata cu grillu' cu carbuni si numa de ala am vrut[:D].Ca io daca am o pata pe creier,aia acolo ramane[:D]. Laura si pe mine ma intereseaza subiectul cumpararii unei case.Am vrut sa cumparam anul acesta, dar mai asteptam pana la anu'. Pupici si mutati-va calculatoarele afara ca a venit primavara![:D] mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De $50 steaks, de alti $15 carne de porc, bere, vodca, whiskey, toate la sticla mare si fiecare $30 bucata, diapers $30, carte si halat de baie lui Calin alti $30, lapte, oua, aperitive (pe astea le incerc pe rand, va recomand Taquitos) Tiramisu (2x1$0), cereale ($5.59), detergent de vase, farfurii de hartie, flori pt mama, salata, rosii, cartofi, sifon (Seltzer), paine, cred ca inca ceva, dar nu mi-aduc aminte.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...