Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

Uite ca o pun eu: Alabama Mihaelabebe-Athens Arizona Moniq(din martie?) California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) Garofitza-San Diego Iuliana-Gold River Kim222-Laguna Hills Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago (din aprilie) danadarla-Chicago mn-Chicago petra-Chicago PrInTeSs2- Chicago Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Laura_Oprescu Doinna- Indianapolis Kansas Crism Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta) Ferigutza-Detroit Oana_B simonaM-Troy Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi Nevada Calina73-Las Vegas New Hampshire Veve-North Conway New Jersey Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Iubibubi-New York Ohio Allya-Cleveland bAlly-Akron Pennsylvania Ann Marie -Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas lucamatei-Dallas Washington Lexi-Seattle Wyoming Silvia_popa-Laramie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Laura Takacs
Conchita, io starea asta o am de cate ori ma duc la serviciu, chiar si in drum spre birou.
aducandu-ti multumiri calduroase si omagii pentru asemenea "incurajare" matinala :)) , inchid frumos computerul si o iau agale spre locul muncii unde sper sa gasesc cat mai multe persoane adepte ale zicalei "grabeste-te incet"-cel putin azi cand ma taie o leeeeeneeee- si ma rog sa treaca timpul cat mai repede pana la 10 seara cand voi reveni in caminul conjugal [8D] va pupicesc si va doresc o zi cu soare mult [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita .... va pupicesc si va doresc o zi cu soare mult [pup]
plin de "soare" in chicago...sa nu veniti aici fara hainele de iarna...azi dimineata am vazut ceva fulgi..si un vint de te trezeste.. mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Virginia nu am fost, tre sa-mi intreb cumnata, iar pentru Florida pot sa-ti zic doar pe unde am fost eu pana acum (sigur or fi si alte locuri mai frumoase) si depinde ce-ti place. In principiu daca vrei agitatie coasta de est, Daytona, Pompano, Miami (nu stiu cum e la conchita) da' o sa povestim (eu si Andrushka) dupa ce-o vizitam la vara[:D]. Daca vrei mai liniste, atunci coasta de vest, Clearwater, Venice. Mie mi-a placut mai mult partea de vest, am stat in Northport si de acolo ne-am plimbat pe coasta. In zona aia sunt oameni care inchiriaza case cu saptamana si este mult mai ieftin ca la hotel. Nu stiu sa-ti zic preturi ca anul trecut am stat la un unchi. Daca aflu cate ceva iti zic da' nu promit. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, pentru sugestii de vacanta, da-mi voie sa iti propun si eu tot Florida. cam toate evenimentele importante din viata mea, acolo au avut loc... sunt o maaaaare iubitoare a Floridei [il] daca vrei mai multa agitatie, poti merge la Miami, da' mie mi-a placut mai mult la Key West (nu-s zgirie nori, orasel linistit, capatul pamintului - e drept ca-i departe tare), dar nici Panama City Beach nu-i de lepadat, unde pui ca nu-i asa departe ca Miami sau ca si Key West... acolo am prins cele mai frumoase apusuri, mi s-a parut super (desi am fost off-season, in decembrie, cind ziua erau 18 grade iar noaptea cam 0 grade). La Panama City Beach, am gasit camera la Best Western del Coronado, situat linga plaja, view-ul superb (numai palmieri si oceanul). Camera a costat 31$, e drept ca a fost rezervata pe internet, si ca asta era in decembrie 2001 [:D] poti sa vezi in albumul meu de pe webshots citeva poze :) ramine sa te decizi singurica [flo] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...