Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

'Neata gagicilor!Si pe mine ma cam apuca astenia sau lenea mai bine zis[:D] ca nu am chef de nimica,nimica,nimica.Ashe ca-mi iau pruncu de-o aripa si sotzu de ailalta si ma pun in yardu'din spate, in leagan, la vegetat. Eu cu vacantele pe pamant americanesc sunt paralela,dar si eu as opta tot pt Florida.In drum te mai poti opri si la parcurile de distractii din Orlando.Dar sa nu uiti de umezeala din sud.Pe mine ma omoara,chiar daca sunt 30 de grade ai impresia ca sunt vro 40.Nici macar seara nu se mai racoreste. Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Oana_B
Wow aida, ce cateva poze ca nu ma mai satur sa ma uit. Sunteti doi frumosi la cununie si m-am emotionat[:D]. Aia cu apusul de soare e pamanteana imaginea aia?[:D].. Superbe poze!!![pup] Oana_B
da, oana, totul e real, m-au mai intrebat si altii daca nu cumva e vreun poster in poza [:D] multumesc pentru aprecieri [flo] ____________________________________________ oriunde ati fi, fiti uniti, dragi romani... http://community.webshots.com/user/atomskin-date
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sugestii. Vad ca favorizati Florida. Am auzit si eu ca e misto pe la Key West. Alte locuri prin America stiti? Care ati mai calatorit cu bebe mici, cum e? Ca eu cu primul n-am fost nicaieri pana la 1 an jumate, si atunci am avut proasta inspiratie sa ma duc in Ro, si tare greu a fost.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:0][:0][:0][:0][:0]Nu se poate asa ceva....nu pot sa tin pasul cu voi...se pare ca birfa din America este mare ca eu nu pot tine pasul cu voi....[zz][zz][zz][zz] la noi a venit caldura[surf][surf]si nu ne mai rade de nimica [pepsi][pepsi] chiar o sa merg la plaja cind isi revine bebelica al meu [beach][beach]... [bum]Voi dragele mele care o sa aveti drum spre Florida[bis] sa nu cumva sa veniti si sa nu treceti si pe la mine [asia]ca ma supar pe voi[bruta][:D]... am fugit ca sa trezit bebelica Alvarica....si trebuie sa plecam la doctor[bibe][bicla]... Sanatate multa ..cit despre manechiura eu nu merg la salon eu imi pictez unghiile singurica si frantuzeste si englezeste si romaneste[flo] ....[pk]timp sa am [:-)))][:-)))][:-)))] [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dupa-masa [hot] vaz ca ati inceput dis-de-dimineata,brava. aici e soare cu 62F, sa speram c-o tine asa un timp. laura, vacanta cu doi copii mici, zici? noua ne place destin, fl- care este aproape de panama beach, insa un pic mai 'family oriented'. au o multime de parcuri pentru copii. noi am inceput sa mergem acolo de cand al nostru avea noua luni. de acolo pana la disney ai vreo cinci ore in plus. in upstate ny nu ti-ar placea? au o multime de statiuni sus in munti, aproape de cooperstown, e foarte pitoresc. carolina de sud iarasi ar fi usor de ajuns, hilton head e frumos si la fel,vin o multime de familii cu copii mici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...