Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by mihaelabebe
In drum te mai poti opri si la parcurile de distractii din Orlando.Dar sa nu uiti de umezeala din sud.Pe mine ma omoara,chiar daca sunt 30 de grade ai impresia ca sunt vro 40.Nici macar seara nu se mai racoreste. Pupici! mihaelaH
Mihaela, Nu m-am uitat in ce parte a Americii esti, dar daca vrei umezeala vara hai la Chicago, si o sa zici ca aia din Florida este uscaciune curata! Aici vara nu poti respira afara si poti sa faci dus din ora-n ora ca tot cleios si transpirat te simti! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot deauna iau bilete de aici... sunt foarte multzumita de pretzuri. Incercatzi shi voi. Ruth Stevens (888)277-5196 (805)529-1942 Eu am fost cu bb de 6 luni in Ro shi a fost bine (perioada iunie-iulie)... sa acomodat in 2 zile la noul program shi cu caldurile alea umede... acuma vreau sa merg iara in perioada Pastelor. PS: Vacanta in USA shi eu cred ca Florida ar fi fain. Gabbriela & Julian (15 luni)[bibe] http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/gabbriela_h/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iuliana, iti dau un nr. d ela o agentie sa iti faca o oferta de pret , insa nu stiu cat sunt de ieftini...18007597373(ceri cu Daniela).Pentru zborurile inteerne insa ,Adi folosea la preturi bune expedia.com. Laura T., mey, eu sunt mica si jingasa am 1.60[:D]Airbagul ce-i de mine...daca iau XL, o sa ma pierd in el...Eu nu am dimensiuni de manechin, numa inanumite parti(la bust) si asta numa temporar..eu sunt cu S si acu trecui la M...asa ca...dar mi-am luat blugi cu burtica trei sferturi cu tri dolari la reduceri[:D] sic!deh, no overtime, just time to spend husband's money ....... Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura_O [zz] urato!! Apropos de belete de avion: am auzit la un post de radio o emisiune, nu mai stiu cum ii zice, la un moment dat era subiect despre bilete de avion si povestea una cum a luat tzeapa cu Orbitz. Pana la urma nu a fost tzeapa, ci doar o neintelegere, ea nu a stiut (sau n-o fi fost atenta)ca biletele nu-s returnabile la orbitz sau ceva de genul asta. Explica ala de la radio ca este avantajos sa iei bilete de la ei daca plecatul si intorsul sunt batute in cuie, daca pleci si nu stii cand te intorci sau exista posibilitatea sa schimbi cumva data de intoarcere, te frigi la bani. Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura O, scuze, uitai, ca mi-a spus Ramona, atunci ia si tu M, poate nu te pierzi in el. Oricum nu poti "bate" reducerile. Na, acuma sutn acasa, si bebe chiuie in fundal, doamne ce hazliu. Si cine mai zice ca nu-i bine in capitalism. Iaca s-a infiltrat d-nul Guestus si pe pagina asta, l-a "mancat" (nu spui unde) rau de tot sa polueze si pe aici. Sa fim "barbate". Multumesc fetelor pt sugestii, iaca acuma nu ma pot decide, tre' sa consult si sotzu, evident, sa vad si el ce vrea. Camelia, nu dispera, ca pana la urma se acomodeaza Sonia cu gradinita, asa e la inceput. Da' la voi nu da voi sa stai cel putin cateva zile cu ei, asa de inceput?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine
Buna la toata lumea...sint noua pe aici. Din punct de vedere al vacantelor, pina acum cel mai frumos loc mi s-a parut Newport, RI. Este unul dintre cele mai vechi orase si are un farmec deosebit. Cea mai buna vreme este pe la inceputul lui iunie.
[hia]Salut, bine ai poposit prin zona, sedere placuta in continuare. Ai un nick foarte hazliu[:D].oh, ce bine[:D] Oana_B
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Laura Takacs
Laura O, scuze, uitai, ca mi-a spus Ramona, atunci ia si tu M, poate nu te pierzi in el. Oricum nu poti "bate" reducerile. Na, acuma sutn acasa, si bebe chiuie in fundal, doamne ce hazliu. Si cine mai zice ca nu-i bine in capitalism. Iaca s-a infiltrat d-nul Guestus si pe pagina asta, l-a "mancat" (nu spui unde) rau de tot sa polueze si pe aici. Sa fim "barbate". Multumesc fetelor pt sugestii, iaca acuma nu ma pot decide, tre' sa consult si sotzu, evident, sa vad si el ce vrea. Camelia, nu dispera, ca pana la urma se acomodeaza Sonia cu gradinita, asa e la inceput. Da' la voi nu da voi sa stai cel putin cateva zile cu ei, asa de inceput?
Ha, ha LAura, dupa ce esti toata ziulica pe forum de la servici, mergi acasa si dai fuguta la computer sa vezi cum mai merge barfa pe aici. Curata dependinta! Zic eu, care intru si ies de pe Internet din ora-n ora!!![:D] Ce sa fac daca-mi place si mie aici! si la mai multe fete de pe forum! Se poate si aici sa stai cu copilul in gradi, o zi doua pana se acomodeaza, dar fiica-me asta sta de mine lipita daca stau si eu acolo. Daca nu sunt se da cu copii si intra in activitate!Problema mea este despartirea cum sa o fac sa nu fie cu lacrimi! Azi camd am intrebat-o daca a plans mi-a zis ca :doua bucati mici! Adica de 2 ori putin, dar educ. mi-a siz ca asta suparata cand nu m-a gasit in clasa si si-a mai adus aminte odata de mine! La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...