Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
mandrelor, uite ce am primit pe e-mail(as fi vrut sa il postez in alta parte dar nu vreau sa se dea cu alimente in mine,deci prefer sa le savurati voi)... Winners have dreams; Losers have schemes. Winners see the gains; Losers see the pain. Winners see the potential; Losers see the past. Winners make it happen; Losers let it happen. Winners see possibilities; Losers see problems. Winners make commitments; Losers make promises. Winners are a part of the team; Losers are apart from the team. Winner always has a programme; Loser always has an excuse. Winner says, "Let me do it for you"; Loser says, "That is not my job." Winners say, "I must do something"; Losers say, "Something must be done." Winner is always a part of the answer; Loser is always a part of the problem. Winner sees an answer for every problem; Loser sees a problem for every answer. Winners believe in win/win; Losers believe for them to win, someone has to lose. Winner says, "It may be difficult but it is possible"; Loser says, "It may be possible but it is too difficult." Winner makes a mistake. He says, "I was wrong"; Loser makes a mistake, he says "It wasn't my fault". Laura
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aolica, Laura_O, ce bine mi-a prins tinta ta pentru rosii (panseurile alea adica). fetelor, am avut o zi nashpa. mi-a venit sa rad intruna la orice incident, de isterie cred, toata lumea innebunita si crizata numai mie imi ardea de cantat, ca greierului vara. dar acuma, la intors acasa, ma resimt. unde-i Dinu sa-l pup pe frunte si sa-i spun ca azi un irlandez a rasuflat atotstiutor "aa, gipsy?" cand i-am spus de unde mi se trage accentul? [bang] mai, sunt invidioasa tare pe voi ca intrati pe net de la job, eu n-am indraznit niciodata in US, dar niciodata, va vine sa credeti? [:(!] asa, bine ca mi-ati spus si mie ca toata gasca prefera Florida pentru vacanta, ma pun pe cumparat saltele, fratele meu! cate suntem? fo 20 macar? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Julie
Veveeeeeee[:o)] [japan] Julie
Da meeeeei!Dupe ce ca-mi inchizi subiectu' in nas si nu te-nduri sa-mi trimiti si mie un copy/paste pe lista aia sa nu mai stau io un ceas cu cariocile...[:p] Alabama Mihaelabebe-Athens Arizona Moniq (din martie?) California FLORYNA-Los Angeles Gabbriela-Los Angeles (Buena Park) Garofitza-San Diego Iuliana-Gold River Kim222-Laguna Hills Lai -Bay Area Ruxij-Sacramento Connecticut Alinuta-Stamford Florida Conchita Elenalove27-Davie mir1301-Ft Lauderdale Georgia aida_o-Atlanta Cleomax-Atlanta Illinois Carolyne-Chicago (din aprilie) danadarla-Chicago mn-Chicago petra-Chicago PrInTeSs2- Chicago Indiana Amuleta-(in apropiere de Chicago) Doinna- Indianapolis Laura_Oprescu Kansas Crism Maryland Llaura-(DC area) Massachusetts Nedda-Boston Michigan ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta)[:D] Ferigutza-Detroit Oana_B simonaM-Troy Minnesota Ancadm- Minneapolis/St. Paul Mississippi super-lia-Biloxi Nevada Calina73-Las Vegas New Hampshire Veve-North Conway New Jersey Roxy (incepand cu..?) Laura Takacs-Flemington New York Iubibubi-New York Ohio Allya-Cleveland bAlly-Akron Pennsylvania Ann Marie -Philadelphia Monicutza3-Pittsburgh Texas lucamatei-Dallas Washington Lexi-Seattle Wyoming Silvia_popa-Laramie [gravi]Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by conchita
aolica, Laura_O, ce bine mi-a prins tinta ta pentru rosii (panseurile alea adica). fetelor, am avut o zi nashpa. mi-a venit sa rad intruna la orice incident, de isterie cred, toata lumea innebunita si crizata numai mie imi ardea de cantat, ca greierului vara. dar acuma, la intors acasa, ma resimt. unde-i Dinu sa-l pup pe frunte si sa-i spun ca azi un irlandez a rasuflat atotstiutor "aa, gipsy?" cand i-am spus de unde mi se trage accentul? [bang] mai, sunt invidioasa tare pe voi ca intrati pe net de la job, eu n-am indraznit niciodata in US, dar niciodata, va vine sa credeti? [:(!] asa, bine ca mi-ati spus si mie ca toata gasca prefera Florida pentru vacanta, ma pun pe cumparat saltele, fratele meu! cate suntem? fo 20 macar? [pup]
Pai de unde stii mey ca am intrat de la job? A zis cineva? Io intru de la job doar dim intre 7 la 9, inainte sa vina lumea, in timp ce ma aranjez la par! Da, da, in timp ce ma aranjez la par cu peria electrica. Ca asa fac, daca ar sti seful!! Vin, ma asez pe scaun, bag peria in priza si iau mailu' si DC-ul. Dupa aia ma apuc de munca hehehe, asa ca ma gasesc mereu muncind din greu, dupa ora 9 cand vin ei:)) Ma tot gandesc, dc. apare vreunu' devreme si ma prinde cu peria in par pe unde oi scoate camasa? Ca io viu prima. Dupa 9 nu poci, am mai incercat de pe la subsol hehehe..da' mi-a fost frica. Da' la companie crez ca e si mai nashpa. Cand eram insa studenta intram la greu si nu ma prea interesa. In alta ordine de idei, m-am gandit sa va intreb, oare de la ce varsta sa trimit cupilu' in Ro in vacante? Acu' la 2 ani juma' mi s-ar parea prea mic, nu? Mi-a trecut asta prin cap, de cand sa incepem cu "bondingul" cu Ro si bunicii materni care nu vor sa vina incoa neam? Va pup si sa aveti zile mai bune ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...