Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
se pare ca azi fu ceva in aer... si la mine a fost nashpa, chiar daca io-s jobless si stau acas' cu copchilu'... conci, nici al meu n-a intrat niciodata pe net de la job. zice ca ii-i frica... :)) http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iubibubi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iubibubi conci, nici al meu n-a intrat niciodata pe net de la job. zice ca ii-i frica... :))
mie mi-i rusini. toata lumea munceste de zor si eu sa stau motz pe net? si-acasa ce mai fac? :)) adevarul e ca atunci cand intru in cladirea aia uit de toate, abia astept sa ajung la butoane si sa explorez tot ce misca, sa invat si sa lucrez. dar voi nu va luati dupe mine, ca sunt la inceput de drum si manifest entuziasmul pionierului :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by iubibubi conci, nici al meu n-a intrat niciodata pe net de la job. zice ca ii-i frica... :))
mai fetelor ce sa zic, daca nu aveti o pozitie sigura eu va sfatuiesc sa nu stati de la servici. Eu sunt system administrator (adica sefu' la computere) si am intilnit cazuri in care mi sa cerut unele chesti ne ortodoxe (nu vreau sa intru in detali sau sa va speri). Oricum eu intru ca doar eu scot rapoartele ... mn
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mn
quote:
Originally posted by iubibubi conci, nici al meu n-a intrat niciodata pe net de la job. zice ca ii-i frica... :))
mai fetelor ce sa zic, daca nu aveti o pozitie sigura eu va sfatuiesc sa nu stati de la servici. Eu sunt system administrator (adica sefu' la computere) si am intilnit cazuri in care mi sa cerut unele chesti ne ortodoxe (nu vreau sa intru in detali sau sa va speri). Oricum eu intru ca doar eu scot rapoartele ... mn
Aolieu, o sa ma limitez la fierul de ondulat atunci. Si la univ. or face la fel? ruxij
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...