Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele din USA, poftiti la o barfa! (4)


Recommended Posts

[:D]Laura am mai auzit ca nu am voie cu bebe asa mic la plaja ,deci sa se faca bebelica bine si il pot lasa cu socrela (profit de ea acum, mai are de stat 2 luni [bang])si eu o sa merg cu sotulica la plaja [bis]...daca cu bebe asa mic nu am voie. Sa nu aruncati cu rosi ,dar eu am vazut vara trecuta cind am fost la plaja femei cu copii tare mititeti bagati in bouncerul ala special sa le tina umbra ...?!!![mariaj] p.s in japonia am vazut femeile cu copii de 3 - 4 luni la sauna in aer liber pe timp de iarna (apa calda) si sunt super sanatosi copii aia si mai traiesc si peste 100 de ani.[B)] Multa sanatate ! [mamica]Elena [bonjovi]Alvaro [copil]Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 140
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ruxij, eu nu-s "tare" pentru trimis copiii in Ro, dar tot i-as trimite asa o luna-doua peste vara. Cred ca la 4-5 ani e ok, acuma depinde pt cata vreme vrei sa-l trimiti. Noi avem niste prieteni care au lasat copilul acolo de tot si abia acuma dupa 9 ani l-au adus. Asta e extrema, si ei nu sunt parinti model, copilul ii incurca la faza asta. Unchiul meu si-a trimis copiii la 2 ani in Ro pt un an, deci depinde cum te simti tu si cum vrei la urma urmei. Care v-ati mai sculat? Io numa ce am venit la office si astept cu drag sfarsitul zilei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petra,stau in nordul Alabamei si nici mie nu mi-e rusine cu umezeala de aici[:D].Te omoara nene nu alta.Anu trecut, pana inainte sa nasc cu o saptamana tot la strand eram(avem unu meserias cu valuri[:D]).Imi desenase sotzu pe burtoc si o smiley face ca toti m-a intrebau daca sunt gravida[:D].Anu asta nu stiu cum o sa fac cu bb-ul si cat pot sa il tin afara la caldura(cu masuri de precautie luate)ca iar mi-am programat strandul[:D].Daca puteti sa-mi dati niste sfaturi,va rog! Si io intru de la job pe net[:D],ca deh jobul meu e sa stau in fundicul bb-ului si sotzu plateste bine[:D]. Pupici! mihaelaH
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, Mihaela. Io as prefera jobul tau, sa fiu sincera. Dupa ce am stat acasa 6 luni (3 inainte de bebe si 3 dupa) zau daca m-as mai fii intors la serviciu. Dar cum omul e robul banului, uite ca aici sunt din nou. Nu ma pot plange ca ma muncesc astia, dar gandul mi-e mereu la copii, iar cel mare stiu ca e afectat de faptul ca m-am dus inapoi la lucru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetele! Iaca facutam si eu ochi cu chiu cu vai , i-am dat lui Alex sa manance ca era rupt de foame , eu imi beau cafeau fara cafeina si apoi sa ma pun pe oleaca de treaba in casa ca tare delasatoare am fost zilele(lunile)astea... nu stiu mai frate cei cu mine dar parca m-i se face lehamite de orice treaba. Am un cos cu rufe de calcat si ne uitam unul la altul de ceva timp... musafiri nu am ca sa-i pun la treaba asa ca trebuie sa-l i-au eu la intrebari. Mai usor cu scrisul ca nu pot face fatza. Si la mine e umezeala (acum e bine) dar ce ma enerveaza pe mine cel mai mult sunt insectele astea piscatoare si toate lighioanele posibile (eu stau chiar pe malul apei). Nu poti iesi afara ca te pisca de nu te vezi musculitele . Eu am sticlutza cu OFF chiar langa usa si ma parfumez bine... dar ieri tot nu am scapat si una mi-a intrat in sutien ... sa vezi scarpinaturi... :) Gata cu rapotul de la mine... Aaaa! Cleo de unde cumperi telemea???? Nu-mi pui si mie la pachet vreo juma de kg ... mamica fericita a unui baietel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Ia sa semnez si eu condica aici frumusel, sa nu ma dati pierduta pe undeva. Azi am program de voie, de fapt era de curatenie, dar o las pe maine, pentru ca azi este mai frumos afara si maine iar ne indoaie vantul de aici. Ma duc sa-mi fac o cafea, sa ma trezesc mai bine, si apoi sa vad de ce ma mai agat sa fac. La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...