Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria ( 5 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele imi cer iertare daca nu era treaba mea sa deschid subiect nou , m-am gandit ca nu se va supara nimeni daca o voi face. Am tot asteptat sa apareti vreuna dintre voi ... cu pozitie pe aici sa deschideti subiect nou... dar nimeni... Ce e cu voi fetelor? Nu mai scrie nimeni nimik ... si eu asa tare ma plictisesc aici singura ... [bang][q] lore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore draga de ce sa ne suparam bine ai facut ca ai deschis alt capitol,uite ce harnicute sintem.Cu intilnirea la Linz eu zic ca ar fi total cool dar sa vina si fetele din Wiena pentru aia am propus acolo si daca mai vin si altele noi e super nu se supara nimeni toti avem o inima de roman sau nu?Nelke draga iti multumesc pentru compliment a crescut inima in mine cand am citit si eu sint un fel de om care vreau sa vad numai oameni bucurosi si fericiti pe linga mine,si eu am asa o apasare in piept de la primavara asta aici a fost azi foarte cald si frumos si am mai primit si o felicitare de la tatal meu cu martisor in ea,e tare trist saracul ca din 3 copii a ramas singur si pt mine e foarte greu sa-l stiu asa,dar uite ca va citesc pe voi si mai primesc cate un impuls pentru viata care trebuie sa mearga mai departe.Cred ca am cazut in melancoloie si imi vine sa [q]si de aceea vreau sa-i multumesc la Monica ca ea ne-a dat adunarea si voua pentru ca sinteti fete dragute si avem asa un [grup]de unit si sper sa ramanem in continuare tot asa pentru ca conteaza mult mai ales cand esti departe de tara ta.Alexandra drum bun iti doresc si sa ai grija de tine si de [gravi]burtica vroiam sa zic,Carolada a venit inapoi stie cineva ceva de ea?Tot binele din lume vi-l doresc si sanatate multa pentru [copil]vostri si pentru voi FEMEILE [flo]de la noi. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai plange Lore, avanlansa de barfe vine abia pe seara...sa se stranga noutati din ziua respectiva. [:D] Plus ca mai sunt fetele silitoare, nu ca mine, care merg la serviciu [greutati] Foarte bine ca ai deschis capitol nou :) Toata lumea are cheie pentru a deschide subiecte, numai sefii au chei de a le si incuia [:D]. De obicei Otilia ne punea lacat la gura [hot], dar apoi se razgandea repede si hop ne mai dadea un colt de barfa [cool] [bis][bis][bis]. Hehe, Otilia (sefa cu lacatul) te-a prins Lore in offside [:D][:D] Pe mine m-a tacanit din nou capul aseara [batcap], azi se pare ca voi fi bine. Insa azi sufletel a fost el [mariaj] in cap [:D] A mers de trei ori la magazin dupa cumparaturi, mereu uita ceva [:D] M-am prapadit de ras, el bolborosea ceva in limba lui, oricum nu de bine, iar pe mine ma distra [:D] Vai Nelke, de data asta m-ai intrecut la romane, [bis], am crezut ca numai eu sunt vorba luuuunga [alcool]. Dupa furtuna a venit soarele la tine si acum ne ti intr-o betie [:D][bere]. Da, Nelke, si eu zic ca e bine 1 Mai muncitoresc[bis], sarbatorim toata gasca munca prin [bere]. Sa traiti, dom' colonel, ne vorbim, ca de la betivan la betivan [berica]. Dam berica [:D] Babee, vii cu Bubu, nuuuuu?? [mamica] Sa-l vedem si noi si sa-l stresam cu grimasele noastre [:D]: "Vai, manca-l-ar mama, vai ce frumusel el, vai ce grasunel el, vai ce seamana cu...." [:D] Stii deja, nu?? [:D] Alexa, [flo] si [pup]. Nici noua nu ne scapa nimeni din vedere [:D] Cat, nu te muti in Austria?? Te asteptam cat mai des pe listuta noastra de discutii [grup]. Cum te intelegi cu fetele din Germania? Incerci sa vii la intalnire, pe 1 Mai?? Cine ridica mana pentru 1 Mai?? Pana acum s-au anuntat la placinte: Nelke, Toria, Loredana, Babee, Anto, Alexagandi si io [:p]. Deocamdata. Speram sa facem cel putin o echipa de fotbal. M-am gandit, daca ramane Linz destinatie, sa spuneti, mamicile, cu cati copii veniti, poate ii plimbam cu trenuletul intr-un parculet pentru copii [copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare..... Alexandra drum bun si ai grija cu burtica.Intinde -te bine pe bancheta din spate sau gaseste-ti o pozitie cat mai buna, sa se simta si bebe bine la drumul asta acasa[copil]. Alina..hai cu burtica.....sa vina burtica...sa zic si eu atunci:manca-l-ar mama de ....nu stiu ce sex sa-i pun, na[baietel][aerob][fetita]. Noi ne-am chinuit vreo ora dimineata sa scoatem masina din nameti si sa ma pun cu Bubu la drum [sofer]si colindat ca nenorocitii iarasi mi-au dat trezirea la 7.Cica si maine mai fac..o fir-ar..scuze de limbaj.. Apoi nu ne-am mai oprit decat la Shopping city, Bubu si-a luat bibele cum am ajuns si mama ceva papa si 5 ore ne-am plimbat, el a dormit si eu am cascat ochii.Dar daca de-o luna si n-am mai fost na ca m-a durut capul ca ametisem de-atatea vitrine[9cer].Mai ce cuminte e...n-ai treaba cu el...Si-am venit obosita si de-abia astept sa dorm....dar il astept si pe Vio..[ispita][:D] Anto...tu ce-ai facut astazi..ia sa vad care n-a semnat condica????Se dau la 'fund' fetele.. Klavier...sambata e botezul lui Andrei, nu???[popa]multa sanatate si toate bune... Asa...care mai e si nu a zis nimic astazi???Stiu ca fiecare e cu ale ei... Pupici 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei Andreea... [hia] bine ai venit..!!!![dc]Uite ca treptat treptat ne adunam..cat mai multe!!!Asteptam povesti cu si despre tine si Sebastian[copil] [flo] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...