Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria ( 5 )


Recommended Posts

Hop si eu la sfarsit cu urarile de La multi ani pentru fetita Toriei [bis][bis][bis][bis] Sa ai o fetita sanatoasa si sa iti aduca numai bucurii! [flo][flo][flo] Scuze de intarziere, mai trag si eu chiulul, asa doua zile din cand in cand. Imi fac de cap, nu gluma[:D] Si acum sunt pe picior de fuga, umblam ca descreieratii sa facem plan de bucatarie, ca altfel nu incep casa [:D]. Iar noi vrem la toamna sa ne si instalam in casa, auzi tupeu pe noi [:D] Si uite asa, azi la un magazin de mobila, maine la altul, de, sa vedem tot ce misca, sa nu ne scape nimic, cu planul casei dupa noi si dam de lucru la oameni: "vreau asta aici, dar se poate si dincolo, dar se mai poate atasa si...dar vreau cuptorul la inaltime, se poate, apai si usile sa se deschida asa, nu asa etc ...si uite asa ies bietii vanzatori [mariaj] dupa o zi de munca in compania noastra [^] SATISFACTION! Stiti voi melodia aia a lui Rolling Stones [roker] Am consemnat, trec la recensamantul de primavara [:D], asa ca fetelor, la sugestia Toriei, ia spuneti voi care de pe unde veniti din Romania, vedem asa si cum am fost de imprastiate si cum ne-am adunat aici pe forum [bis][grup]. Loredana, prompta, si-a declarat originea, mandra in toate cele, astept avalansa de orase [zid] Am citit tot ce-ati turnat, pardon, scris, aici pe forum, sunt la zi cu spionajul, oops [ups], informatiile, acum sotul ma trage de-o ureche sa plecam sa-i terorizam si pe cei de la Lutz [neand], ca asa ne sta bine [mariaj] V-am pupat pe toate [pup], aloeuuuuu, vine sotu', urecheaaaaaa!!! Lista de 1 Mai: Nelke, Toria, Loredana, Babee, Anto, Alexagandi, Andreea, Carolada, Alina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Bine ca a-ti inceput pagina noua ca am ametit pe pag.7[alcool] Tori i-mi pare rau sa aud de-astea ,pacat ca se intampla asemenea lucruri ,pai amanti si amante au existat de cand lumea ,da`erai tu prea [copil] sa le vezi pe toate ,eu nu ma mai mir de nimic[mariaj] Gabi nici eu nu am vazut reportaju ,povesteste cand ai timp,in mare i-mi inchipui despre ce a fost .Cred ca despre asta mi-a povestit taica -meu ,acu vre-o trei luni . Alina ce figura esti[:D] cu casa ta ,tu nici nu ai inceput s-o faci si ii bati pe aia la cap cum sa se deschida usile la dulapuri .Amai crescut burtica?De 1Mai vrem sa te vedem[gravi][grasa] veritabila. Eu sunt din ARAD(AR), sotul ORADEA(BH)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, am stat si eu si am vazut reportajul de aseara,am ramas muta ,desi mai mult ma gandeam ce o sa zica al meu,dar la o adica nu e vina mea de ce se intampla pe acolo si nu stiu ce as putea eu face sa se schimbe. hai sa va povestesc eu cum a fost(ce am inteles eu,daca gresesc ceva,babee ma corecteaza[bang]):deci reportajul a fost facut de un roman ,in 2 locuri: 1)Bucuresti,Intercontinental-copiii strazii(de fapt baieti minori),aurolaci,pusi de un englez sa se prostitueze.englezul a facut si un site cu acesti baieti si care strain vrea,vine si alege la fata locului.un prieten de al autorului acestui film s a dat drept amator de un baiat,si a filmat intalnirea cu englezul-am inteles ca toate astea (filmarile)vor fi date politiei sa se ia masuri,eu ma intreb cui ii pasa?sunt copiii strazii,aurolaci.ma mai intreb daca mai poate fi ceva facut pt.ei?dupa atata abuz?de fapt cei pe care i a aratat erau impacati cu situatia,dar cine stie ce o fi in sufletul lor?am un gust amar!nici nu stiu ce as putea spune?! 2)milano italia.partea asta m a enervat,revoltat,nu stiu ce sa mai zic.un tata isi prostitua baiatul de vreo 14-16 ani parca,si spunea-tatal(uneori nu se traducea si se auzea romaneste)ca daca asa e moda,auzi la el MODA(se referea la pedofilie,homosexualism)mai era unul tot asa il oferea pe frate su. cam atat mi aduc aminte,a fost vreo ora,sper ca ati inteles ceva.ce am ajuns ,fetelor, nu era de ajuns sa fim o tara de cersetori,tigani,prostituate,acuma ne vindem si copiii, fratii?aseara imi venea sa ma ascund undeva[bang] acum nu ma refer la voi Doamne fereste,mai sunt si oameni normali printre romani,dar asa ma enerveaza toate astea.cred c am scris numai tampenii,sper ca n am suparat pe nimeni.hai ca mi am stricat ziua numai spunandu va,mai bine ca nu ati vazut. [V] o zi mai buna ca a mea va urez, carolada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am vazut reportajul, dar cred ca nu trebuie s-o luati personal si sa va simtiti jignite în sentimentele voastre patriotice. Asemenea lucruri îngrozitoare au existat si exista si în alte tari. Gînditi-va numai la mascarada de proces care tocmai se desfasoara în Belgia. Sau Michael Jackson (care normal nu e si nici nevinovat - parerea mea). Am vazut odata un reportaj cutremurator despre Filipine, unde se duc toti perversii sa-si faca concediul si fetite de 8-9 ani sînt silite sa se prostituieze... Exista -din pacate ! multe lucruri îngrozitoare pe care nu le stim si care ne socheaza cînd le aflam. Ar trebui ca justitia si politia sa-si faca datoria cu adevarat (se pare ca in Belgia sint implicati in scandal) si mai ales opinia publica trebuie sa nu mai tolereze astfel de nedreptati strigatoare la cer. Iar mai multa educatie pe toate caile- TV, publicatii, scoli ar fi binevenita. (na, "optimismul" meu mai lipsea ! sorry, o sa mai scriu cind am timp mai mult, bine ?) Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ,inseamna ca e acelasi reportaj ce l-a vazut tatal meu in America si nu pe orice canal ci pe cel mai important CNN unde se transmit stirile importante,sa se uite toata lumea.Am auzit ca l-a mai transmis si alte tari ,acum si aici.[bang]Eu nu l-am vazut ca-mi era prea tarziu si mi-am inchipuit cam ce ar putea fi .Asta este adevarul,sunt tot felul de oameni pe lumea asta.Crezi ca aici nu sunt asa ceva?Si aici au gasit proxeneti pedofili ,tati sau mame care faceau tot felul de minuni si tot nu au facut atata tam-tam .Sa faca reportaje de parca Romanii asa sunt ei .De la revolutie doar asa ceva filmeaza,nu am vazut unul despre Ungaria(e doar un exemplu), ca m-am speriat intr-o seara de ce-am vazut in gara la Budapesta.Si Americanii ar putea filma si drogatii si cersetorii lor de pe sub poduri sau din centrele oraselor ,ca e plin de ei.Fiecare tara are asa ceva, nu-ti bate capul.Si pe mine ma enerveaza reportajele astea,nu ar trebui sa le faca ,ca nu face altceva decat sa strice imaginea tarii resp. cu ele,mai bine ar pedepsii pe cei vinovati dupa merit.Aici la mine in sat ,si-a violat un tata fetita cu care a trait ani de zile ,a facut un copil si stiti cati ani ia dat de inchisoare -1 an .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]ei, iacata-ma si pe mine...dupa ce cateva zile am bolit...o raceala a naibii, numai ca stau si ma intreb daca e transmisibila, ca acuma vad ca si bb are nasu infundat....sunt curioasa ce urmeaza....voi, vad ca sunteti f harnicute... Cat, draga, tocmai ce am descoprit mamicile din Dr Taberei, si eu voi fi acasa intre 5 apr si 30 apr asa ca poate ne vedem prin moghioros... in rest , nu stiu ce faceti voi cand vremea asta e asa nasoala, da mie imi vine sa[bang][bang][bang] [pup] Andreea si [copil] Sebastian - 07.10.2003 http://community.webshots.com/user/andreeacc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...