Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria ( 5 )


Recommended Posts

Ma fetele pe mine ma f..te o lene in oase de nu mai pot dar vad ca si voi sinteti mai puturoase ca mine pai cei cu voi mai dragelor.Babee am vazut pozele tare cuminte a fost si e un dulce sa va traiasca si sa va bucurati de el si poate o sa dansam la nunta lui[:D].Hai dati cu prezenta pina nu va astept la cotitura cu [neand]si atunci sa va vad.Alexandra cum a fost mai acasa cu nu ai scris nimic sau nu am vazut eu?Eu ma uit sa vad care mai intra pe forum si tot astept sa mai scrie ceva dar pustiu e pa aici.Ahhaaaaaaaaaaaa acum m-ia cazut fisa voi va-ti apuct sa vopsiti ouale deja sau pregatiti cozonaci pai ia spuneti mai fetele mele ce lucrati poate aruncati si aici la mine cu ceva retete ca pe astea am o boala de toate adun si rominesti si nemtesti asa ca scrieti eu sint numai ochi.Acum astept sa vad care are curajul prima.Catrinel ati ajuns cu bine acasa sa ne dai vesti.Eu sint pe faza[neand]. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tori pe scurt am spus pe undeva cum a fost in Ro. Astazi am avut o durere de cap de credeam ca explodeaza,si cand stau si eu mai bine in pat sa ma linistesc incep aia in pod sa darame,asa m-au facut sa plec de acasa;este ingrozitor ,nu poti sa ai liniste-la 7.30 desteptarea si la 17.00 e liniste si asta va dura 3 saptamani-o bucurie[bang]. Pupici. alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Semnez constiincios condica, de 1 Mai (Ziua Muncii) voi fi negresit cu voi - iar de "altele" va rog în moment sa nu ma întrebati: cînd ai de-a face mereu cu oameni (ca mine), ajungi uneori sa ai contact (nevoit si nedorit) cu nesfîrsite granite de prostie !!! Habar nu aveti cîta prostie exista pe lume ! Mai trebuie sa recunosc, trecerea la orarul de vara m-a prins (ca pe multi altii) nepregatita, am mari restante la somn etc... si nu-i deajuns ca ai restante la somn, mai navalesc si toti prostii lumii, Doamne ! (poate au aceeasi problema ??) În orice caz, azi am avertizat pe toti colegii (la 8:30 reusise una sa ma scoata din sarite !!!) ca am draci si sa aiba grija cum vorbesc mai departe cu mine - au avut ! (din fericire, colegii îmi pretuiesc umorul si mai au si rabdare cu mine în "clipe negre") "Serviciul e lung, iar viata e scurta !" Ma suporta cineva mai departe ? [flo]] Nelke
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor,cred ca suntem unicat,avem 2 liste,nr.5 si nr.6:)cineva a incurcat borcanele[bis],nici nu stiam unde sa scriu[:D] mai e o luna pana la marea intalnire,abia astept:) ce sa va mai zic? is obosita ca mai toata lumea dupa cum vad,nelke draga odihneste te[flo] bine macar ca vremea asta s a schimbat in bine ,dar sper sa ramana asa,sa nu mai ploua[pic] [pup] carolada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai borcanele eu le-am incurcat ca vam tot asteptat la cotitura si la mine arata ca sint jos cu pagina cred ca m-am tembelit de tot,sper ca nu va-ti suparat dar cred ca merg la un doctor de ochi ca vad numai sageti pina jos si hop am deschis alt capitol.Nelke draga mai trage si tu o injuratura de-a noastra sa vezi cum te stimperi eu asa fac si tare bine ma simt ca nu ma intelege nimeni.Noapte buna va doresc si sper ca acum am ajuns la capat cu pagina asta. FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ange, sigur ca te primim [bis]. Banuiesc ca stai in Viena cateva ore, intre 2 avioane, noi ne intalnim in schimb in Linz (cam 200 km departare de Viena). Sau stai cateva zile?? Asa poti da o fuga cu trenul (nici 2 ore de mers) pana la Linz. Daca dai mai multe amanunte, punem in miscare "afacerea". Te asteptam cu drag, sa muncim cu spor de 1 MAI [:D][:D] Noi am inceput pagina noua, Fete din Austria(6), eu o sa repostez subiectul tau si acolo, caci pe aici cred ca nu mai trec fetele [alcool] Vino cu amanunte cat mai repede. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...