Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fete din Austria ( 5 )


Recommended Posts

Gabi ,i-mi pare f .rau[V] ,nu inteleg cum e posibil asa ceva .Chiar f.rau ai nimerit cu dr.aia si maine e dumineca ,daca e ceva tot la spital trebuie sa mergi , ca ma gandeam sa te duci la dr. de casa sau pediatra ca mie nu mi se pare normal sa aiba bubite pe burta de la pampers si atunci tu de la ce ai pe piept?![:0] Aveti grija de voi ,doamne ce rau i-mi pare de Bubu[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 149
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor.Intr-un sfarsit am aparut si eu;suntem de vineri acasa dar leptopul l-am facut varza [(pc]in tara(se deschide dar nu avem imagine,nu stim inca ce are si pana instaleaza celalalt leptop mai dureaza),dar am sa fac tot posibilul sa va scriu.Am citit cate putin din ce a-ti scris dar promit sa citesc totul.Am avut vreme frumoasa acasa,a inceput sa ploua joi cand am plecat. Babee i-mi pare rau pentru printisorul tau dar o sa fie bine,sunt lucruri care se mai intampla,ei sunt asa sensibili. A fost greu asa multe ore sa calatoresti.nu stiam cum sa stau sa se simta bebe bine ca masina si la dus si la intors a fost plina de abia am avut loc. Va pup dulce si am sa incerc sa mai scriu.[pup] alexandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alexa bine ai revenit[bis]si sa speram ca-ti repari[(pc]cat mai epede Aseara a fost asa innorat aici ca puteam sa pun pariu ca azi va ploua ,dar a fost un timp f. frumos .Radu a avut primul meci si am fost sa-l vedem (eu de obicei nu merg), pe urma la o[berica]si un gratarel si Deni a fost f. bucuroasa ca s-a deschis si parcul de distractii [huta],ii plac f. mult [bonjovi] Gabi cum e Bubu[copil] ,sper ca nu esti iar in spital [medic][:(] Sper ca a-ti avut toate o dumineca placuta ,deasemenea in continuare o seara placuta [cina2],va doresc la toate sa aveti . [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai da ce-aveti toate de nu mai scrieti ?Cat a fost timp frumos am mai inteles .Ce cu voi?[baie] Eu am lenevit toata ziua cu vremea asta ,m-a durut toata ziua capu si nu am avut chef de nimic .Am incercat sa mai fac cate ceva[rufe]dar fara prea mult spor . [pup]si sa auzim de bine ! Gabi ce e cu tine ,esti ok?[hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[foto]Salutare.... [:D]eram si noi pe-aici, ce credeti c-ati scapat???? !.Bubu e bine, nu mai sunt probleme-sper eu si chitaie ca de obicei. Iar ne-au stresat tampitii astia cu picamerul lor, mama lor dara ca nu m-am putut abtine astazi si am scos capul pe geam si le-am zis in cea mai pura romana ceva de 'dulce'.Acum cat au inteles, cat nu e treaba lor.Stiu ca sutn sarbi si astia mai pricep ceva ceva, si de-aia am zis.ca atare s-au oprit la scurt timp[:D][:D][:D]-posibil coincidenta[:D].Si de la 4 pana la 8 numai m-a chitait Oachi...acum rasuflu si eu usurata, deh..doarme copilul.pana dimineata la 4-5 n-am treaba cu el, pot sa-mi fac linistita treaba mea.Astazi n-am reusit sa mananc decat o singura data, sa spal 3 masini cu rufe si sa le pun la usat si sa curat baia si toaleta.deci Anto, nu esti singura care face treaba.Acum sa ma pun sa dau cu aspiratorul---la ora asta, asta e, ca n-am cand ---sau mai bine dau maine dimineata...[:o)]ca sa nu zica vecinii c-am innebunit.Maine am de calcat si miercuri fac papa si gata....vine MAMA!!!!!!!![8D][hop][hop][hop]De-abia astept....ii las si ei in pod cate ceva de calcat sa nu se plictiseasca cum vine [:D][:D][:D] si o s-o boieresc.Numai Bubu si-atat, restul mama[:D][:D][:D] ieri am fost sa spalam masina si s-o curatam ca la carte, si de-abia de-abia am gasit undeva mai liber-la marginea orasului, ca era bara cu sfarsitul orasului[:D].Si am facut pozici, si mie si lui Bubu, si cand am timp pun mai multe sa vedeti.Si l-a luat foamea pe copil asa ca am scos din traista biberonul cu lapte, m-am asezat pe-o bordura si hai baieti la masa[:D].Asa ciudat era..doamne...dar daca ii era copilului foame??sa se invete si cu pietre si cu puf, nu??? Cat...pupici la fata....cuscro[:D][;)]..cand mergi acasa??? Nelke -bravos natiune, azi semnai condica[;)] Anto....fa treaba ca asta e....si zi-mi e faci bun de ziua lui deni...miam..... Alina nu vazu mogaldeata astazi, dar vine el timpul cand o sa se uite ca la masini straine[;)][hippi] Hai pupici dulci la fetite si baieti...(chiar, baietii unde sunt [berica]???)si sa vedeti proba de bebe...aci... http://community.webshots.com/photo/127598688/127599002yTSGjp 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] la toate fetele si cate o [flo] Scriu si eu scurt, scurt. Azi am fost foarte vrednica, doctor, plimbat in magazine dupa faianta si gresie si curs germana [^]. Acum, bineinteles, sunt moarta de somn si imi fac ochi dulci cu perna [olala]. [q]Nu m-am vazut cu [bibe] azi la dr, n-a vrut sa-mi faca eco, a zis ca data viitoare e importanta ecografia...dar eu vroiam sa ne mai facem cu manuta [hia] prin ecran. Taticu', la fel de dezamgit [q] Am lipsit motivat fetelor, eu weekendul sunt plecata pe la baute in orasul de bastina al lui sufletel. Sambata am jucat biliard pana la 2 dimineata, i-am batut [neand] mar pe toti voinicii din gasca, ma stiu de frica acum [:D], apoi duminica la ai lui, cu tot familionul, copii claie peste gramada, tipete, urlete, vin pregatita pentru slujba de mamica [mariaj] Bineinteles, n-a lipsit [bere]. Cine pofteste berica?? Cine se inscrie? Nelke, Babee, Cat, Anto..nu prea cred, e fata cu(minte) [:D] Alexa, a pierdut sotiorul tau vanatoarea [hot], bine ai revenit [bis]. Sper ca nu vaneza caprioare [q] Am avut la socri una, tare dulce a fost. N-am mancat-o nu va ganditi la asta, a plecat dupa un an inapoi in padure [q] Probabil si-a gasit sot, ar fi bine:) Ziceam ca nici azi nu apuc sa scriu, de oboseala, dar nu m-a lasat inima...asa ca acum o intind la culcarica. Va [pup] pe toate! P.S. A inceput burtica sa creasca [bis], se mijeste o tuguiala acolo [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

se pare c-a dat astenia de primavara peste voi...Nu se admit absentele nemotivate..alo...nu semneaza nimeni condica astazi?????? Bubu meu a dormit de la 9 aseara pana dimineata la 6[balcon][balcon][balcon] cred c-a muncit mult ieri de-a fost asa de obosit[:D][:D][:D], s-a trezit si s-a chitait cu Vio, si cand s-adoarma si el la 7 au inceput nenorocitii astia cu vum baj.Apoi l-am pus pe burtica la noi in pat si am dormit pana la 9.M-am trezit eu intai si apoi el, si-a luat lapticul si-acum ne leganam ca nu vine Mos Ene pe la gene inca[bibe]. Intre timp m-am facut si eu frumoasa-adica m-am epilat [:D]- ca de vopsit m-am vopsit eu cu chiu cu vai sambata noaptea.Anto, daca ma vedeai lesinai de ras, la cat par am, nici nu mai stiam pe udne sa dau.A iesit ceva ceva, dar lasa ca multi vad putini pricep. mergem la 2 la ortoped la controlul obisnuti si mai povestim pe seara.Astazi avem zi de plimbat.....Maine vine Mama!!!![:D][:D][:D] 'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.' Iubi si Bubu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe-aici de aseara ploua-ntruna ,nu am chef de nimic ,nici de scris nici de altceva [pic].Doar de lenevit[:D] M-a apucat si o depresie de dimineata ,cred ca nu mai fac nici [papica] Gabi ma bucur ca Bubu e bine ,vad ca si tu la fel ,te pregatesti pt .marele eveniment .Noi mergem vineri sa-i iau lui Deni cadou ,la Graz , inca nu stiu ce-i cumpar .Sambata a invitat aproape toata clasa ,daca e soare facem Grill la noi pe terasa daca nu o sa mergem la o Pizerie ,inca nu stie nici ea ce vrea . O zi buna va doresc ,la toate[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...