Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romani din Cannes(2)


Recommended Posts

Pietricica, numele site-ului este telerabais.com (merci, Corina) Poti suna in lumea intreaga. Eu vorbesc cu sora-mea in Canada in tarif local, e uimitor cand vezi ce ieftin e! Am facut o comparatie cu facturile de tel de pe vremea cand sunam normal, si erau de 3 ori mai scumpe (Romania ramane printre tarile scumpe, dar tot e aproape de 3 ori mai ieftin decat cu francetélécom). Diezul de la sfarsit nu stiu ce inseamna, fa-l pentru siguranta! Cu bine, Lulu « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pietricica linii, eu sun la numarul afisat pe acel site. Fii atenta, e "Romania fix" si "Romania mobil", pt. tel fix costa 12 cts/min Dar cred ca ai remarcat si singura. Da-i nainte fara frica, e bun nr.! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele, Lulu, in ultima vreme nr de tel de la telerabais sau cam schimbat si am observat ca pt Canada acuma zice robotul "tarif local" iar inainte plateam 1,8cts/min. Poate poti tu sa imi spui ce inseamna tarif local, adica pretul exact! Pietricico ai dreptate, acuma nr s-a schimbat, trebuie sa formezi 0821-23 40 40 si costa 12 cts/min! Bine ca mi-ai atras atentia. Cat despre diez, e bine sa il adaugi la sfarsit ca sa stie operatorul ca ai terminat de format nr si sa iti faca legatura. Altfel dureaza ceva mai mult si platesti secundele alea de asteptare. Sper ca am fost cat de cat clara, daca nu, intelegeti-ma ca sunt obosita :))) Va pup si o dupaamiaza placuta! Oana, cum te mai simti? Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina, tarif local inseamna... tarif local! Adica e acelasi pret ca atunci cand suni in Franta. Eu vad pozele. Le-am pus in profilul meu, la pagina personala. Acolo ai cautat? E o poza, te pui pe ea si faci click, apoi apar altele (8 in total deocamdata). Hai, spune-mi ca le-ai vazut, c-am muncit o ora sa ne facem album [q] In alta ordine de idei, ai avut dreptate cu virusul ala care bantuie! M-a luat si pe mine, ma duc sa ma doftoricesc, ca se pare ca devine serios! O seara buna! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Lulu desolée dar eu tot nu pot sa iti accesez albumul! Am dat pe pagina personala, clic pe foto din mijloc dupa care imi apar niste casute mici in care dau clic si nu se intampla nimic! Sau nu ma pricep io :(((( Ai grija cu virusul! Io fara antibiotice nu am scapat! Va pup, Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...