Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Romani din Cannes(2)


Recommended Posts

Am schimbat albumul (am facut altul), am pus si poza fetelor la "paginuta". M-am chinui 30 de minute sa pun datele de nastere cum trebuie, tot n-am reusit, am impresia ca cineva isi bate joc de mine... [bang] Deci: de data asta vede cineva pozele? Pliiizzzz!! (...je sens que je vais craquer... [q]) P.S. Nu sunt racita... rau... ma tin pe picioare dar mi-e un frig!!!!!! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 27
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, fetelor! Sunt mai bine, febbra nu mai am, in gat mai ma doare putin, dar sunt infundata de noaptea dorm cu gura deschisa...[bang][bang][bang]! Si eu tot cu antibiotice, ca altfel infectia din gat nu-mi trecea nici saptamana viitoare... Apropos de nr ala de telefon, nu stiu de ca voi sunat la nr ala de pe site, ca e 12 cts/min, iar cel de la Alina e 7 cts/. Si merge. Eu acum am sunat cu asta acum ca sa vad daca mai merge. Si merge...Asa ca schimbati-l...Si, intr-adevar, mi-am verificat factura pe net sa vad daca e asa (7,5 cts/min) si asa e...Merçi, Alinus! Sanatate si tie, Alinus, si Lulu...La toate fetele! Si ma bucur ca incep sa vina si fetele de pe "La France" aici...[cool] Lulu, e formidabil cu patinoarul! Nu e scump deloc! Trebuie sa mergem si noi! George zicea cand mai mergeti voi sa ne ziceti si noua sa mergem cu voi...Si poate e libera si Alinus atunci, si vine cu sotul. Corinusa mea, ma bucur ca ai aparut si tu...Imi era tare dor de tine, desi eu am inceput sa devin cam scumpa la vedere pe aici...[V] Cred ca i-a placut Annei la acea ferma de animale...la nebunie! Ai facut poze sa ne trimiti? Vreau! Tu sti ca eu sunt cu pozele![^] Va pup dulce! Si nu uitati sa va scimbati nr la Tele Rabais!!!Asta daca nu aveti prea multi bani...Glumesc![:D] oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, ma bucur ca te faci bine!!! Pt. patinoar, putem merge cand vreti. Noi vrem sa mai mergem, poate chiar sambata. Peste 2 saptamani nu putem, ca o sarbatorim pe Anca (10 ani). Sambata viitoare, pe de alta parte, nu le vom avea pe Olivia si Carla, deci noi vom fi 3. Ramane sa vedem ce zice si Alina (ne-ar face placere sa ne intalnim). N-am inteles care-i nr. ala de tel ieftin! Ne dai detalii? Merci. Pe curand. Noapte buna! « C’est une grande folie que de vouloir être sage tout seul. » La Rochefoucauld
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai...nr de telefon e acela care ni l-a dat Alinus atunci, adica 0826391030. Asta e pentru nr de tel fix (7,5 cts/min), dar pe mobil e 0892236464 (33,5 cts/min). Dar daca al vostru pt nr de mobil din Romania este mai ieftin, dati-mi-l si mie. Legat de patinoar, noi putem merge, dar nu sambata, caci George munceste [q]...duminica nu munceste el. Daca vreti, mergem duminica asta. Mi-ar place. Va pup fetele! oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, Alina zicea ca la nr ala robotul iti zice ca-i 13,5 c. Tu zici 7,5 ? ASa o fi,daca zici c-ai si verificat pe factura,hm? Cat despre nr de mobil,eu m-am uitat la ce am,si asta de mobil, ce ai tu, e acelasi cu cel de pe site-ul dat de fete, unde scrie 33,7, eu asa am notat. Deci alte fete,care mai sunati acasa, ce nr folositi,care-i mai ieftin, cel dat de Alina 08-26-39-10-30, sau cel de pe site-ul cu telerabais.com, 08-21-23-40-40 ?(pt tel. normal) Si pt tel. mobil care-i de folosit deci, e doar un singur nr. ( 08-92-23-64-64 , 33,7 c) ? Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...