Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poveste


Recommended Posts

Draga Iris, imi pare nespus de rau ca ti s-a intamplat asa ceva. E foarte bine ca macar acum, dupa atat de mult timp, ai reusit sa-ti deschizi sufletul. E un mare pas inainte. Si eu cred ca trebuie sa discuti cu o persoana de specialitate pentru a te ajuta sa te vindeci. Iar monstrului acela, ah ce i-as face... Bine ai venit la desprecopii! [:X][pup] Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 6 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O poveste trista.... [:(] Draga Iris, imi pare rau ca ai trecut prin asa ceva. Grea povara ! [V] Ma bucur, insa, ca ai reusit sa-ti deschizi sufletul, este un pas mare inainte ! Curaj si succes pe mai departe ! [flo] Nina & [copil] Nina-Cristina (2 ani in ianuarie) http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce trist[q][q][q].Nu, nu despre poveste e vorba ci despre atitudinea ta, un alt trol sau troala? Oare ce-o fi asa de amuzant sa postezi subiecte din astea la plezneala, imi scapa mie ceva? Si poate ar trebui sa refaci calculele. In profilul personal scrie ca ai 36 de ani, ai fost agresata la 9 si au trecut de-atunci 15 ani, nu stiu cum dar mie mi-a iesit cu rest. http://community.webshots.com/user/lilianacsaki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Userul se logheaza intr-adevar din Romania.Povestea pare verosimila,nu se pierde in detalii nesemnificative,e scrisa la obiect si cu bun simt.Singura neconcordanta este cea cu varsta.Dar poate nu este vorba de ea insasi.Eu zic ca merita circumstante atenuante pana la urmatoarea postare. Draga Iriss daca povestea ta e adevarata te rog sa ne ierti pt. neincredere.Daca nu...vom afla in curand O zi buna , Ortansa-de[copil][copil]X mamica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi se pare cam greu de inghitit. e adevarat ca anonimatul dezleaga limba, dar mi-e greu sa cred ca si in aceste circumstante, trosc pleosc, deschizi larg inima, fara sa vezi mai intai totusi, cu ce se mananca comunitatea asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...