Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poveste


Recommended Posts

Nu stiu de ce ati facut atata caz pe subiectul deschis de iriss..Daca nu aveti incredere in ceea ce scrie o persoana nou-venita, macar nu-i raspundeti asa ironic, pentru ca, daca ati fi trecut prin asa ceva, v-ar fi rascolit multe amintiri dureroase, va spun eu...Si, eu consider ca acest forum trebuie bazat pe incredre, in primul rand, caci altfel nu ar mai fi prietenia adevarata...Indiferent daca ne vom da seama ca a fost falsa povestea cuiva dupa aceea, nu inteleg de ce nu putem reactiona cu prietenie?! E dureros! Sper sa nu supar pe acei care nu au crezut, caci nu am vrut sa fac asta! Dar eu, ca si iriss am trecut prin asha ceva, si pot numi acest lucru, CRIMA. Si daca am avut incredere sa spun aici asta (desi ma cunosc multi acum aici) nu am facut-o pentru ca sunt eu mai naiva decat voi, ci pentru ca, consider ca aici sunt oameni cu suflet, PRIETENI, care asculta pe cineva cand are nevoie...Va pup![flo] oana-cannes "Si maine mai este o zi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ohhh de ce trebuie sa-i judecam pe altii fara a cunoaste adevarul? Haideti sa amanam suspiciunile pana la urmatoarea ei postare. Eu am vazut varste afisate gresit pe acest forum, mamica de 13 ani. Hmm... Iar daca ea nu s-a pierdut in detalii, nu inseamna si ca a mintit. Oare trebuie sa batem campii pt a fi crezuti??????? Luand in considerare faptul ca aici a spus-o pt prima data, sa nu ne asteptam la 10 pagini de ganduri si amintiri. Este un capitol prea negru din viata ei. Iris sa nu te superi pe nimeni de aici, poti gasi intelegere si condamnari deopotriva. Fiecare isi spune parerea si atat. Tu sa te simti mai linistita dupa acest pas urias facut inainte, e cel mai important. Iti doresc sa pasesti mai departe si sa depasesti prin propriile puteri acele momente care-ti umbresc sufletul. Sanatate multa tuturor Ana[gravi] 19 saptamani "Cand iti ploua in suflet, fa-ti umbrela dintr-o bucurie". Ana Burtch
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...